Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
"TRAFİK STRESİ SINAV STRESİNİN ÖNÜNE GEÇTİ"

Okunma: 2523

30.06.2018 16:29

Facebook'ta Paylaş

VELİLERDEN EMNİYET MÜDÜRÜNE ÇAĞRI

“YARINKİ AYT SINAVI ÖNCESİ ÖNLEMLER ARTTIRILSIN”

 

Sınava giren çocukları için yolun trafiğe kapatılmasını istediler

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ilk oturumuna giren üniversite adaylarının aileleri, yarın sabahki oturumda bazı caddelerin trafiğe kapatılmasını yada kilit noktalarda trafik ekiplerinin yoğun önlem almasını istedi.

 

Kız Meslek Lisesi, Bartın Lisesi ve bu güzergâhtaki okullarda gerçekleşen bugünkü TYT sınavı öncesi trafik akışının kilitlendiğini, çocuklarını sınava son anda yetiştirdiklerini, sınav stresi yerine önce trafik stresi ile uğraştıklarını belirten vatandaşlar yarın yapılacak olan AYT sınavı öncesinde bu güzergâh için önlemlerin alınmasını önemle arz ve rica ettiler.

 

İşte Watsaap ihbar hattımıza ulaştırılan o mesajlardan biri.

 

30/06/2018 Cumartesi Asma Mevkii Bartın Lisesinde yapılan TYT sınavında tam bir trafik rezaleti yaşandı... Nerde yetkililer. Bir devlet görevlisi geldiğinde bütün yollar kapanıyor. Geleceğimiz olan çocuklarımız sınav saatinde tam bir rezalet. Bütün Bartın trafiği sanki o mevkie verilmiş. Tam bir rezillik. Çocuklarda sınav konsantrasyonu kalmadı. Bütün uyarılarımıza rağmen kaale alan olmadı!  Umarım yarın 01/07/2018 pazar günü yapılacak sınavda da aynı olay yaşanmaz. Bu konuda Bartın yetkili mercilerden aynı rezilliğin yaşanmaması için önlem alınmasını arz ve rica ederim..

Mehmet Ercan - VELİ

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06624
0.066532020-05-28 18:27:54