Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
15 YILLIK MAĞAZA % 30 İNDİRİMLE KAPATIYOR

15 yıldır Bartın halkının hizmetinde olan Dünya Alışveriş Merkezi hizmet verdiği binanın yıkılacak olması nedeniyle kapatıyor. Kapanışa özel tüm ürünlerde net yüzde 30 indirim fırsatı sunan Dünya Alışveriş Merkezi Bartın halkını bu indirim fırsatından yararlanmaya davet ediyor.

Okunma: 16087

05.05.2017 14:42

bartın, dünya alışveriş merkezi, dünya avm, kapanıyor, bartın indirim
Facebook'ta Paylaş

 

Eldivenden merdivene kadar aradığınız her şeyi bulabildiğiniz Dünya Alışveriş Merkezi kapanıyor. Yaklaşık 15 yıldır Bartın halkına hizmet veren Dünya Alışveriş Merkezi sahibi Recep Eroğlu kapanışla ilgili yaptığı açıklamada “Yaklaşık 15 yıldır Kemerköprü Caddesi’nde Bartın halkının hizmetinde olan mağazamızın yıkılacak olması nedeniyle Bartın’da ki faaliyetlerimize Haziran ayı sonunda ara vermek zorunda kalacağız. Bu nedenle elimizdeki stokları eritmek amacıyla Mayıs ayı sonuna kadar tüm ürünlerde net %30 indirim kampanyası başlattık.” Dedi.

 

Eroğlu açıklamasının devamında “15 yıl boyunca alışveriş yaparak her zaman destek olan Bartın halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Evet üzüntülüyüz. Çünkü burada bir aile olduk. Her kesimden insanlara hizmet veriyoruz. Mağazamıza giren alışveriş yapan herkes mutlu bir şekilde ayrılıyordu. Şu anda aynı şekilde Çaycuma’da da bir mağazamız var. Orada hizmete devam ediyoruz. Bartın’a halkına hizmet vermek için yeni arayışlar içindeyiz fakat Bartın’da kira fiyatları çok yüksek olduğu için bu durum şu anda imkansız gözüküyor.” Diye konuştu.

 

Mağazanın kapanmasıyla 15 kişilik çalışan kadrosunun da işsiz kalacağını ifade eden Eroğlu, “Mağazamızın kapanmasıyla beraber çalışanlarımız olan 15 kişi ne yazık ki işsiz kalacak. Bu durum bizim için derin bir üzüntü yaratıyor. Onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Her biri bizim için bir değer.” dedi.

 

Bartın halkına son kez hizmet vermek adına mağaza kapanmadan net %30 indirim fırsatını kimsenin kaçırmaması gerektiğine de değinen Eroğlu, “Bartın halkı mağazamızda yer alan ürünlerdeki çeşitler bitmeden mağazamıza gelip alışverişlerini yaparak kapanışa özel bu indirim fırsatından yararlanabilirler.” Dedi.

Etiketler: bartın, dünya alışveriş merkezi, dünya avm, kapanıyor, bartın indirim
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09843
0.098862020-06-04 22:44:35