Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
2 GÜN SÜREN ELEKTRİK KESİNTİSİ ESNAFI ÇİLEDEN ÇIKARDI!

...

Okunma: 518

12.06.2019 16:26

Facebook'ta Paylaş

Bartın’da Arıt Yol ayrımı mevkii olarak bilinen 190. cadde esnafları iki gündür yaşadıkları elektrik kesintisi nedeniyle mağduriyet yaşıyor.

 

Sabah saatlerinde başlayan elektrik kesintisinin gün boyunca devam etmesi esnafları çalışamaz ve ürün satamaz duruma getirdi.

 

İki gündür devam eden kesintiler nedeniyle dolaplarındaki gıda ürünleri bozulan ve iş yapamaz duruma gelen esnaflar kesintilerden dolayı büyük zarara uğradıklarını dile getirdiler.

 

İki gündür siftah dahi yapamadığını kaydeden esnaflar iddialara konu olan mobilya mağazasındaki reklam tabelası çalışması nedeniyle yaşadıkları mağduriyetin kendilerini zarara uğrattığını belirterek bir iş yeri için birçok iş yerinin mağdur edildiğini söylediler.

 

Kesinti nedeniyle onlarca dairenin olduğu ve yüzlerce kişinin yaşadığı Martı Sitesi sakinlerinin de mağduriyet yaşadığını kaydeden esnaflar elektrik kesintisine tepki gösterdiler.

 

Kesintilerin aynı cadde üzerinde yer alan bir mobilya mağazasının dış cephesindeki tabela çalışmasından kaynaklandığını da iddia eden esnaflar bu durumun kabul edilemez olduğunu ifade ettiler.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.30703
1.307432019-09-18 11:00:35