Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ABDİPAŞA'DA ALKIZ HEYECANI...

ABDİPAŞA'DA ALKIZ HEYECANI.

Okunma: 229

06.02.2019 16:04

Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Abdipaşa Belediye Başkan Adayı Yaşar Alkız beraberinde Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ve İl Başkanı Selim Karakaş’la Abdipaşa’da seçim çalışmalarına başladı.

 

Adaylığının açıklanmasıyla birlikte Abdipaşa beldesinde ki seçim atmosferine heyecan katan ve seçimlerin iddialı isimleri arasında yer alan CHP Belediye Başkan Adayı Alkız ziyaretlerinde ilgi ile karşılandı.

 

Vatandaşların oldukça sıcak ve heyecanlı karşıladıkları Belediye Başkan Adayı Alkız’da Abdipaşalı hemşehrilerine teşekkür ederek kendisine görev verilmesi durumunda projeleri ile Abdipaşa halkına birbirinden güzel hizmetler sunacağını ifade etti.

 

Milletvekili Aysu Bankoğlu da Abdipaşa Beldesinin gelişmesi ve büyümesi için Belediye Başkan Adayları Alkız’a her konuda tam destek verecekleri ifade ederek Abdipaşa’nın genç, dinamik bir Belediye Başkanı ile çok şey kazanacağını söyledi.

 

Başkan Dönmez’e ziyaret

 

Abdipaşa Beldesi’ndeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin sonrasında Milletvekili Bankoğlu, Belediye Başkan Adayı Alkız ve CHP heyeti Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’i makamında ziyaret ederek, başarılar dilediler.

 

 
  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0522
0.052522019-07-20 06:02:57