Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ABDİPAŞA HALKININ ALKIZ’A DESTEĞİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR...

CHP Abdipaşa Belediye Başkan Adayı Yaşar Alkız belde halkının desteğini almaya devam ederek çalışmalarını sürdürüyor.

Okunma: 2087

14.02.2019 11:10

Facebook'ta Paylaş

CHP Abdipaşa Belediye Başkan Adayı Yaşar Alkız belde halkının desteğini almaya devam ederek çalışmalarını sürdürüyor.

 

CHP Abdipaşa Başkan Adayı Yaşar Alkız 31 Mart tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde Abdipaşa halkının değişim kararı vereceğini ve kazananın Abdipaşa olacağını söyledi.

 

Halkımızın desteği çığ gibi büyüyor

 

Abdipaşa halkından tam destek alarak seçim çalışmalarını sürdüren CHP Başkan Adayı Alkız, “Ne mutlu ki bu yola çıktığımız ilk günden itibaren Abdipaşa halkının şahsıma olan desteği çığ gibi büyüyor. Nereye gitsek, hangi kapıyı çalsak, hangi eli sıksak bunu yürekten hissediyoruz. İnsanlarımızın gözünde değişimin heyecanı ve umudu var. Abdipaşa’nın yalnızlığı ve makus tarihi 31 Mart’ta son bulacak ve Abdipaşa’ya bahar gelecek. İnsanların güvendiği ve tam destek verdiği bir aday olarak gençlik enerjimizi, girişimciliğimizi Abdipaşa’nın kalkınmasında kullanacak ve Abdipaşa’yı dinamik, enerji dolu bir beldeye dönüştüreceğiz. Bunu da tüm Abdipaşa halkının ve özellikle gençlerinin desteğiyle başaracağımıza canı gönülden inanıyorum.” dedi.

 

Abdipaşa’nın üzerindeki yorgunluğu bir an evvel atmamız gerekiyor

 

Abdipaşa’nın yorgun görüntüsünden bir an evvel uzaklaşması gerektiğini ve yapılacak yatırım çalışmalarıyla Abdipaşa’nın turizm başta olmak üzere her alanda payına düşeni alması gerektiğini vurgulayan Belediye Başkan Adayı Alkız, “Abdipaşa beldemiz köklü ve birbirine bağlı insanların yaşadığı bir bölge. Buna karşın Abdipaşa son yıllarda yorgun bir görüntü ve kimlik kazandı. Gençlerimiz işsizlik nedeniyle gurbete yol almak zorunda kaldı. Esnaflarımızın da yüzü gülmüyor. Konumu ve doğal güzellikleriyle ticaret ve turizm merkezi olması gereken Abdipaşa’nın üzerindeki yorgunluğu bir an evvel atmamız gerekiyor. Gençliğin enerjisiyle Abdipaşa’yı yeniden ayağa kaldırmamız gerekiyor. Abdipaşa’nın turizm başta olmak üzere her alanda payına düşeni alması gerekiyor. Baktığımızda Karabük’ün her yıl yüz binlerce turist çeken Safranbolu ilçesi ile yine aynı şekilde yüz binlerce insanın hayranlıkla gezdiği Amasra güzergahının tam ortasındayız. Küre Dağları ve Ulukaya gibi doğal güzelliklerin de rota geçiş noktasındayız. Her yıl yüz binlerce insan beldemizin içinden geçip bu güzergahlara gidiyor ama ne yazık ki bu insanlar Abdipaşa’dan sadece gelip geçiyorlar. Neden Abdipaşa beldesinde yapılacak turizm çalışmalarıyla her gün yüzlerce ziyaretçi almayalım? Neden Kirazlık Köprü Barajını turizme kazandırıp belde insanımıza kazanç kapıları açmayalım? Bunların önünde hiçbir engel yok!” dedi.

 

Kazanan Abdipaşa olacak

 

Alkız açıklamalarının devamında Abdipaşa halkının desteğine ve ilgisine de teşekkür ederek, “Abdipaşa’da rutin belediyecilik hizmetlerini en iyi şekilde sunarken Abdipaşa halkıyla birlikte omuz omuza ve gönül gönüle vererek yapacağımız birbirinden değerli çalışmalarla beraber hayata geçireceğimiz projelerle Abdipaşa beldesi insanların gelip geçtiği bir yer değil aynı zamanda ziyaret ettikleri, konakladıkları bir belde olacak. Ve tüm bunların kazananı Abdipaşa gençleri, Abdipaşa esnafı ve tabi ki Abdipaşa halkı olacak.” dedi.

 

Abdipaşa’yı güzel günler bekliyor

 

Alkız konuşmasında desteklerinden ötürü CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ile İl ve Merkez İlçe teşkilatlarına da teşekkür edip, “Arkamızda hem Abdipaşa halkının desteği var hem de enerjisiyle TBMM’de fark yaratan Milletvekilimiz Aysu Bankoğlu’nun desteği var. Mecliste ve Bakanlıklarda her isteğimizi gündeme getirebilecek genç bir Vekile sahip olmanın avantajını Abdipaşa’ya yaşatmalıyız. İnsanlarımız bilmeliler ki değişimle birlikte Abdipaşa’yı çok ama çok güzel günler bekliyor.” dedi. 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.22562
0.225952020-05-28 09:37:00