Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AÇIK KAPI ÇARŞI PAZAR AÇILDI...

AÇIK KAPI ÇARŞI PAZAR AÇILDI.

Okunma: 197

02.05.2019 10:22

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla İçişleri Bakanlığı tarafından   uygulamaya konulan, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulan “Açık Kapı” birimi  sahaya açıldı.


Bu kapsamda  Vali Sinan Güner’in   vatandaşların şikayet ve taleplerinin sahada dinlenmesi,  Açık Kapı uygulaması ile ilgili halkın daha çok bilgilendirilmesi talimatı üzerine  açık kapı personeli tarafından  Bartın Merkez, ilçeler  ve beldelerde  “Açık Kapı” hizmeti ile ilgili tanıtıcı broşürlerin dağıtılmasının yanı sıra uygulama ile ilgili bilgilendirmelerde bulunularak  vatandaşların şikayet ve taleplerine ilişkin  başvuruları  alınmaya başlandı. 


Bartın Valiliğinden yapılan açıklamada, “14 Mayıs 2018 tarihinde Valiliğimiz zemin katta hizmete giren Açık Kapı birimine başvurular; yüz yüze, www.acikkapi.gov.tr adresinden elektronik olarak ve mobil uygulama olarak cep telefonlarından alınmaktadır. İş ve işlemleri etkin ve verimli bir şekilde yürütmek için başvurular en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır.” Denildi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04089
0.041332019-05-21 01:27:10