Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ACILI ANNEDEN YARDIM ÇIĞLIĞI

Oğlu Bartın'da yaşadığı evde ölü bulunmuştu...

Okunma: 14081

22.03.2017 15:30

baturay bahar, annesi, nazlı bahar, bartın üniversitesi, şüpheli ölüm,
Facebook'ta Paylaş

Geçtiğimiz hafta Bartın Üniversitesinde öğrenim gören 21 yaşındaki Baturay Bahar evinde ölü bulunmuştu.

 

Arkadaşlarının telefonlarına cevap vermeyen ve evinin kapısını da açmayan Baturay Bahar için polis devreye girmiş ve kaldığı evin kapısı çilingir yardımıyla açılmıştı.

 

Açılan kapının ardından içeriye giren polis ekipleri genç öğrenciyi hareketsiz halde bulmuş, 112 ekiplerinin yaptıkları kontrolde ise gencin yaşamını yitirdiği anlaşılmıştı.

 

Olayın ardından Baturay Bahar’ın acılı annesi Nazlı Bahar sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak oğlunun ölümüne dair bilgi sahibi olanlardan yardım istedi.

 

Anne Bahar sosyal medyadaki açıklamasında, “Göz nurum ömrüm nefesim olan Baturay Bahar 'ı tanıyan Bartın üniversitesinde ve Bartın’da yaşayanlara sesleniyorum… Oğlumum başına gelen bu olayın acısının tarifi yok… Bu yazıyı okuyan sen… Ben anneyim…. Küçücük bir bilgi detay bilen varsa yalvarırım özelden yazsın. Bu olayın peşini bırakmayacağız. Eninde sonunda suçlular ortaya çıkacak. Sebep olanlar içiniz rahat mı? Şimdi bütün benliğimle iki ellim yakanızda. Benim içim bu kadar yanarken sen veya siz elini kolunu sallayarak gezemeyeceksin. Ben sana veya size öyle bir öfke gönderiyorum ki senin veya sizin bundan sonraki hayatınızda iflah olmanız mümkün değil. Benim yavruma kıyanları önce Allah’a ve sonra adalete havale ediyorum. Benim öfke, benim gönderdiğim kötü enerji zaten enselerinde… Sizlerden bir tek şunu istiyorum. Gözünüzü bir saniye kapatın vicdanınızın sesini dinleyin.” ifadelerine yer verdi.

 

Oğlumun ölümü kesinlikle şüpheli

 

Baba Sadrettin Bahar'da BTV Haber Merkezine yaptığı çok özel açıklamada oğlunun ölümünün kesinlikle şüpheli olduğunu ifade ederek, "Bu işin peşini bırakmayacağız. Oğlumuzun ölümünde soru işaretleri çok fazla. Oğlum hayatını kaybetti. Bartın'da ki binlerce öğrencinin de başına bu durum gelebilir. Tüm öğrenciler tehlike altında. Bizim canımız yandı ama başka canlar yanmasın diye biz bu işin peşini bırakmayacağız. Tüm Bartın halkından ve Bartın Üniversitesi öğrencilerinden şunu istiyoruz. Oğlumuzun ölümüne dair en küçük, ufacıkta olsa bir bilgisi olan, şüphelendiği bir durum olanlar bana ulaşsınlar. Bize yardımcı olsunlar. Tekrar söylüyorum Bartın'da binlerce üniversite öğrencisi tehlike altında. Bartın'ın liselerde okuyan kendi evlatları da tehlike altında. Lütfen Baturay'ın ölümü hakkında küçücükte bir bilgi sahibi olan varsa ki mutlaka vardır bize 0532 607 18 58 nolu telefondan ulaşsın." Dedi.

Etiketler: baturay bahar, annesi, nazlı bahar, bartın üniversitesi, şüpheli ölüm,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.16735
0.167742019-10-22 19:58:51