Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ADAY ADAYLARI TANITIM TOPLANTISINDA BOY GÖSTERDİ

AK Parti’de 24 Haziran Genel Seçimleri öncesinde 18 isim aday adaylığı başvurusunda bulunmuştu. Temayül yoklamasının öncesinde 18 aday adayı için tanıtım toplantısı düzenlendi.

Okunma: 2031

05.05.2018 16:04

ak parti, aday adayları, tanıtım, toplantı, temayül, yoklama, oy, oy verme, konuşma, tanıtım, bartın, bartın ak parti, bartın tv, bartın haberleri, seçim, milletvekili, 24 haziran
Facebook'ta Paylaş

AK Parti aday adayları tanıtım toplantısı geniş katılıma sahne oldu. Temayül yoklaması öncesinde parti teşkilatı mensuplarına son kez seslenme imkanı bulan aday adayları kendilerini tanıtarak partililerden destek istediler.

 

Aday adayları tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Turhan Kalaycı temayül yoklaması öncesinde asla yönlendirme yapmadığını ve yapanlara da karşı olduğunu söyleyip parti teşkilat mensuplarından temayül oylamasında “Nasıl 2-0 yapabiliriz?” düşüncesi ile oy kullanmalarını istedi.

 

Nasıl 2-0 yapabiliriz diyerek görüş bildiriniz

 

Türkiye’nin vurulan prangalardan kurtulacağını ve son engelin 24 Haziran 2018 seçimleriyle birlikte aşılacağını kaydeden İl Başkanı Kalaycı, “Bugün burada birbirinden değerli milletvekili aday adayı arkadaşlarımızla ilgili görüşlerimizi belirteceğiz. Bana telefon açan görüş soran kendi yönetimim dahil herkese özgürce görüşünü bildirmesini söyledim. Asla yönlendirme yapmadım. Yapanlara da karşıyım. Benim davamda adam kayırma yoktur, adam satma yoktur, ben yoktur biz vardır. Sizlere güveniyorum. Görüş bildirirken buradan sizlere sesleniyorum. Davamız için, geleceğimiz için, Bartın’ımız için, partimiz için, ülkemiz için, yeryüzündeki mazlum mağdurlar için, kim bizim davamızı en iyi bir şekilde temsil edebilir diye düşünerek görüş bildiriniz. Nasıl 2-0 yapabiliriz diyerek görüş bildiriniz. Cumhurbaşkanımızı nasıl farklı bir şekilde seçtirebiliriz diyerek görüş bildiriniz. Benim adamım gelsin, benim arkadaşım gelsin demeyiniz.” dedi.

 

O kuyruklu Türkiye’yi istemiyoruz

 

Eski Türkiye’yi istemediklerini belirterek konuşmasına devam eden Kalaycı, “Sigortası olmadığı için ölümlere terkedilen insan görmek istemiyoruz. Bir üst geçide dahi bakanların açtığı küçücük köprüleri, gecekondu gibi okulları, başbakanın açılışını yaptığı İMF kapılarında dilenen vatandaşını üç kuruşa muhtaç eden, başbakanının hazırolda beklediği, sadece vaatlerin verildiği, isteklerin sigara paketine yazıldığı, paket bitince çöpe atıldığı kıvrım kıvrım yollarıyla ömür biter yol bitmez dedirten, trafikte kuyruk, hastanede kuyruk, eczanede kuyruk, maaşları alırken kuyruk, fatura öderken kuyruk... Biz o kuyruklu Türkiye’yi istemiyoruz.  AK Partimiz tüm engelleri aşarak kapatma davası açılmasına rağmen 367 garabetine rağmen, gezici hainlerine rağmen yargı, darbesine rağmen, emperyalist güçlere rağmen Cumhuriyet tarihinin en büyük en vahşi en kalleş ihanet çetesine rağmen dirilmiş ayakları üstünde durmuştur. Otur deninde oturan, kalk denince kalkan, kurudukça sulanan, yeşerdikçe budanan Türkiye yoktur. Oyun bozan, oyun kuran, oyun yazan ve oynayan bir Türkiye vardır.” dedi.

 

24 Haziran’a kadar uyumak yok

 

Parti teşkilat mensuplarının 24 Haziran 2018 tarihinde şaha kalkacak olan bir ülkenin milletvekili adayının belirleneceği ilk adımda söz sahibi olduklarını da vurgulayan Kalaycı, “Değerli arkadaşlarım sizler 24 Haziran 2018 tarihini ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Bugüne kadar tüm kazanımlarımız, tüm yatırımlarımızın, devam eden yatırımlarımızın heba olmaması için çok çalışacağız. Çok çalışacağız. Ayrıca 24 Haziranda sadece Türkiye’nin başkanını onaylamayacaksınız. Mazlum ve mağdurların başkanını dünya liderini aynı 15 Temmuz da millet olarak onayladığımız gibi onaylayacaksınız. O nedenle her bir görüşünüz önemli. 24 Haziran’a kadar uyumak yok, yorulmak yok. Ümitsizliğe kapılmak yok, durmak yok. Yola devam diyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Kalaycı'nın konuşmasının ardından aday adayları kürsüye gelerek partililere seslendi.

 

Etiketler: ak parti, aday adayları, tanıtım, toplantı, temayül, yoklama, oy, oy verme, konuşma, tanıtım, bartın, bartın ak parti, bartın tv, bartın haberleri, seçim, milletvekili, 24 haziran
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0454
0.045752020-01-24 09:22:04