Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AİLE BOYU HAPİSTELER...

...

Okunma: 3689

16.08.2018 11:40

devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, hırsızlık, telefon hırsızı, hastane hırsızı, cep telefonu hırsızlığı, hastanede hırsızlık, bartın hastane, bartın tv, abamedya
Facebook'ta Paylaş

Bartın Devlet Hastanesi'nde yaşanan hırsızlık olayında şüpheli şahıs güvenlik kameraları görüntülerinden yola çıkılarak yakalandı.

 

Kemoterapi bölümü personelleri ve hastalarının telefonlarının çalındığının bildirilmesi üzerine hasta, doktor ve hemşirelerin kendilerine ait odalarda şarja takılı ya da masada koyulmuş  vaziyette bulunan cep telefonlarının çalındığı tespit edildi.

 

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince hastane içerisindeki güvenlik kameraları izlendiğinde  güvenlik kameralarında kendisine hasta süsü veren bastonla dolaşan ve hastaneye girişi ile ilgili herhangi bir kaydı olmayan 55 yaşlarındaki kişinin şüpheli hareketleri dikkat çekti.

 

Söz konusu bastonlu kişinin hasta gibi davranarak hasta, doktor ve hemşire odalarına girip çıktığı saptanırken yapılan çalışmalar neticesinde şüpheli şahsın daha önceki aylarda hırsızlık, dolandırıcılık, mala zarar verme, güveni kötüye kullanma, tehdit, kasten yaralama, görevli memura mukavemet ve yangın çıkarma suçları bulunan M.H olduğu anlaşıldı.

 

Şüpheli M.H'nin hastaneden çıkış istikameti takip edildiğinde özel bir binek oto ile Karabük istikametine doğru gittiğinin belirlenmesi üzerine Bartın Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince takip başlatıldı.

 

Şüpheli şahıs Karabük’te yakalanırken hastanelerden çaldığı telefonları sattığı anlaşıldı.

 

Bayilere satılan telefonlar bayilerinden alınarak mağdur olan hasta, doktor ve hemşirelere teslim  edildi.

 

Şüpheli şahsın eşi ve çocuklarının da hırsızlık suçlarından cezaevinde oldukları öğrenildi.

 

M.H.’de tutuklanarak  cezaevine gönderildi.

 

Etiketler: devlet hastanesi, bartın devlet hastanesi, hırsızlık, telefon hırsızı, hastane hırsızı, cep telefonu hırsızlığı, hastanede hırsızlık, bartın hastane, bartın tv, abamedya
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12487
0.125182020-05-26 06:42:33