Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ AV. YILMAZ TUNÇ MAZBATASINI ALDI

Okunma: 2473

29.06.2018 12:15

Facebook'ta Paylaş

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ AV. YILMAZ TUNÇ MAZBATASINI ALDI.

 

Yılmaz Tunç’un Mazbata törenine Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, İl teşkilatı ve partililer katıldı.

 

24 Haziran Genel Seçimlerinde AK Parti’den 5. kez Bartın Milletvekili seçilen Yılmaz Tunç, mazbatasını İl Seçim Kurulu’ndan aldı. Milletvekili Tunç’u, mazbata töreninde partililerde yalnız bırakmadı. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı il genel meclisi başkanı kenan dursun, kadın kolları başkanı yasemin dora kurtkaya, il teşkilatı ve partililer katıldı.

 

Mazbatasını aldıktan sonra basın açıklamasında bulunan Tunç, 4 dönemdir elde ettiği tecrübeyle Bartın’a kazandırılan dev yatırımlara yeni dönemde çok daha büyüklerini ekleyeceklerini söyledi. 

 

 “Yatırımlarına yenilerini ekleyeceğiz”

 

Bartın’ın sesi olmak için 4 dönem olduğu gibi bu döneminde de gecesini gündüzüne katarak çalışacağını ifade eden Yılmaz Tunç, “24 Haziran 2018 seçimlerinin ardından şekillenen tablo neticesinde Bartın’da mazbatamızı almış bulunuyoruz. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu benim 5. Mazbatam. Geçtiğimiz Dönemlerde Bartın’ımızı Ankara’da en güzel şekilde temsil etmeye çalıştık. İnşallah 5. dönemde de Bartın’ı en güzel şekilde temsil etmek, Bartın’ın sesi olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde de Bartın’ımız güzel eserler kazanmaya devam edecek. Gelişmeye, büyümeye devam edecek. Önceki dönemlerde kazandırdığımız dev yatırımlara ilaveten yeni dönemde de bu tecrübeyle birlikte çok daha büyüklerini ve güzellerini kazandıracağız. Bartın’ın refahını arttırmaya insanlarımızın daha gelişmiş daha müreffeh Bartın’da yaşayabilmesini sağlamaya çalışacağız” diye konuştu. 

 

Ardından adliye önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06228
0.062682020-01-24 09:31:00