Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ OLARAK 2-0’LA YOLA DEVAM DİYECEĞİZ

...

Okunma: 4752

22.05.2018 15:08

turhan kalaycı, ak parti, bartın, milletvekili, il başkanı, yılmaz tunç, yaşar arslan, 24 haziran, seçim bartın haber, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

 

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı partisinin Milletvekili Adaylarına tüm teşkilatlar olarak tam destek olacaklarını ve 2-0’la yola devam diyeceklerini söyledi.

 

İşte AK Partili olmak budur

 

Kalaycı, milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından partisinin aday adaylarının , “Benim asla bitmeyecek Türkiye sevdam aynen devam edecek. Daha önce de yazdığım gibi, ister vekil olarak, ister nefer olarak bu yolda her zorluğa rağmen pes etmeden mücadeleye devam inşallah. AK parti adaylarının önce partimiz, sonra da ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bu zorlu süreçten inşallah zaferle çıkılacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun.” şeklindeki açıklamalarını, “İşte AK Partili olmak budur” sözleriyle değerlendirdi.

 

AK Parti olarak 2-0’la yola devam diyeceğiz

 

Kalaycı AK Partili olmanın; liderinin ve genel merkezinin onayladığı milletvekili adayına sahip çıkmak olduğunu da ifade ederek, “Biz AK Parti olarak 2-0’la yola devam diyeceğiz. Yılmaz Bey Türkiye’nin tanıdığı çalışkan ve dürüst, Bartın’ı en iyi şekilde temsil eden Vekilimizdir ve tekrar Milletvekili Adayı olması bizler için gururdur. Partimizin 2’nci sıra adayı Yaşar Arslan’da Bartın’ın tanıdığı çalışkan ve dürüst, halkımızın aradığı özelliklere sahip bir isimdir. Bartın AK Parti teşkilatları tüm güçleriyle adaylarının yanındadır.” dedi.

 

Etiketler: turhan kalaycı, ak parti, bartın, milletvekili, il başkanı, yılmaz tunç, yaşar arslan, 24 haziran, seçim bartın haber, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09918
0.099592019-09-20 22:06:50