Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ’DE TEMAYÜL HEYECANI YAŞANDI

24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti Bartın Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunan isimler için yapılan temayül yoklaması heyecanlı anlara neden olurken parti teşkilat mensupları temayül yoklamasına büyük ilgi gösterdi.

Okunma: 2485

05.05.2018 16:08

ak parti, aday adayları, tanıtım, toplantı, temayül, yoklama, oy, oy verme, konuşma, tanıtım, bartın, bartın ak parti, bartın tv, bartın haberleri, seçim, milletvekili, 24 haziran
Facebook'ta Paylaş

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti aday adayları temayül yoklamasında parti teşkilat mensuplarından 600’ün üzerinde kişi oy kullandı.  AK Parti Bartın Milletvekilliği Adaylığı için aday adaylığı başvurusunda bulunan 18 isim temayül yoklamasında oylandı. Milletvekili ve Milletvekili Aday Adayı Yılmaz Tunç ise Ordu ilindeki temayül yoklamasında görevli olduğu için Bartın’da ki temayül yoklaması ve öncesinde gerçekleştirilen Aday Adayları tanıtım toplantısına katılmadı.

 

Bartın’da 600’den fazla parti teşkilat mensubunun oy kullandığı temayül yoklamalarında 3 sandık kuruldu. 1 nolu sandıkta Amasra ve Ulus ilçe delegeleri, 2 nolu sandıkta Merkez İlçe delegeleri ve 3 nolu sandıkta da il yönetimi, il kadın kolları, il gençlik kolları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Bartın Belediye Meclisi Üyeleri, eski il başkanları ve Kurucaşile ilçesinden gelen delegeler oy kullandı.

 

Temayül yoklamasını AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çoturoğlu, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat ve Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir yönetti.

 

Teşkilatımızın zenginliğini gösteriyor

 

Temayül yoklamasında ilk oy kullanan isimlerden biri olan AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı  18 aday adayının teşkilatın zenginliğini gösterdiğini ifade ederek, “24 Haziran 2018 erken genel seçimlerinin ülkemize, Bartın’ımıza, partimize ve mağdur coğrafyalara hayırlar getirmesini temenni ediyorum. 15 Temmuz gecesi aziz milletimiz Cumhurbaşkanımızın başkanlığını onaylamıştır. İnşallah 24 Haziran bunun tescillenmesi olacaktır. Cumhurbaşkanımız halkının ve milletinin lideridir. Halkının hizmetkârıdır. AK parti kadroları halkına efendi olmaya değil, halkına hizmetkâr olmaya adaydır. Tekrar seçimlerin hayırlar getirmesini diliyorum.  Yeni sistemi ittifak yaptığımız Milliyetçi Hareket Partisi ile halkın gündemine getirmiştik. Bütün bu geniş ittifakla inşallah Cumhurbaşkanımız, halkımız tarafından birinci turda çok yüksek bir oranda seçilecektir. Erken seçim kararından buyana süreci titizlikle devam ettiriyoruz. Bugün aday adaylarımız için temayül yoklaması yapılıyor. 18 aday adayımızdan 2 tanesi AK Parti Bartın Milletvekilliği için aday olacak. 16 arkadaşımız mecburen liste dışında kalacak. Bu aday adayı sayımız teşkilatımızın zenginliğini gösteriyor. Sürecin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizi en iyi şekilde kim temsil edebilecekse ondan tarafayız. Buna bugün teşkilatımızı karar verecek. Bu süreçte görev alacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Etiketler: ak parti, aday adayları, tanıtım, toplantı, temayül, yoklama, oy, oy verme, konuşma, tanıtım, bartın, bartın ak parti, bartın tv, bartın haberleri, seçim, milletvekili, 24 haziran
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06232
0.062682020-02-25 11:50:10