Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ'DE TEŞKİLAT AKADEMİSİ BAŞLIYOR

Okunma: 151

22.11.2021 12:32

Facebook'ta Paylaş

AK Parti de 2023 seçimlerine teşkilatı hazırlamak için başlatılan eğitim atağının Bartın’da çalışmaları başlıyor.

Bu hafta sonu düzenlenecek olan eğitimlerde il ve ilçe yöneticileri başta dijital medya olmak üzere çok sayıda başlıkta eğitim alacak. Eğitimler 12 farklı alanda verilecek, 10 ders olarak gerçekleşecek.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen, teşkilata yönelik eğitimin ayrıntılarını paylaştı. Şen eğitim atağının “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” sloganı ile sürdürüleceğini belirtti.  Teşkilat Akademisi’nin aylar süren planlamalar neticesinde ortaya çıktığını ve bilimsel anlamda kullanılabilir 56 bin soru formunun işlenmesiyle bir ihtiyaç eğitim analizi oluşturulduğunu kaydeden Şen, “Başta teşkilat eğitimi, sosyal medya, dijital medya bunun içinde maalesef medya dediğimizde bir dezenformasyonla karşı karşıyayız. Bunun nasıl püskürtüleceği konuşulacak. Ayrıca gayrinizami harp şeklinde iktidarın üzerine gidiliyor. Bunu maalesef muhalefet yapıyor, iç ve dış mihraklarla birlikte. Bunlar için eğitim alacağız. Bütün bu güz mevsimini eğitimle geçireceğiz. Her hafta sonu bir bölgede olacak” dedi.

AK Parti teşkilatları eğitimlerde 2023 seçimlerine hazır hale getirilecek. İcraatların halka nasıl anlatılacağı konusunda da eğitimler verilecek. AK Parti AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitimlerin ilk aşaması “Liderlik Okulu” ile başlamıştı. Eğitimlerde 81 ilde ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları il başkanları da katılıyor.

Eğitimlerde dersler Hasan Cilez, Zeki Avşar, Abdurrahman Uzun, Haluk İpek, Murat Yılmaz, Hayati İnanç, Cemil Yaman, Muhammet Alpkent, Yusuf Alabora, Cihangir İşbilir tarafından verilecek.

Ders programı ise şöyle: Teşkilatın El Kitabı, Sosyal İletişim ve Yeni Medya, Motivasyon, AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider, Eğitim-Sağlık-Sosyal Politikalar, Ak Değerler, Reformcu Ak Belediyecilik, Etkili İletişim, Savunma Sanayi, Teknoloji, Ulaştırma, Dünyanın Yeni Yıldızı- Türkiye

AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Murat Yıldırım, Cumartesi günü Kültür Merkezinde düzenlenecek olan eğitim programına Bartın’daki yerel ve ulusal basın temsilcilerini davet etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.01694
0.01852022-01-28 22:55:47