Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİLİ KARDEŞLERİMİZ BİZLERE OY VERECEK

...

Okunma: 3555

14.06.2018 19:42

saadet partisi, 24 haziran, bartın, seçim, milletvekili, milletvekili adayı, ünal yurtbay, mücahit mekeç, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

Saadet Partisinin Bartın Milletvekili Adayları Ünal Yurtbay ve Mücahit Mekeç seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ederken 24 Haziran seçimlerine ilişkin olarak çarpıcı açıklamalarda bulunmaya devam ediyorlar.

 

Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayı Ünal Yurtbay, “Bu gün memurlar, işçi kardeşlerimiz, esnaf kardeşlerimiz artık fikirlerini paylaşamaz hale geldi. Hele ki şu son on günde yüz kişiye sorduğunuzda on kişiden görüş alamaz olduk. Artık bu böyle gitmez diyenler, dip dalga oluşturarak geliyor. Bu dip dalga bu seçimlerde Saadet Partisi için gelip, hükümeti değiştirecek Allah’ın izniyle.” dedi.
 

Değişim vaktinin geldiğini anlamış oluyoruz

 

Saadet Partisi Bartın Milletvekili Adayı Yurtbay yaptığı açıklamada, “Ben bu kadar badireli girdiğimiz bir seçim hatırlamıyorum. Erken seçime karşı çıkanlar, birden bire erken seçim değil baskın bir seçime gider oldu. Yüksek Seçim Kurumu bile birden bire seçim takvimi önlerine konduğunda zorlandı. Eğer biz bu ülkenin refahını istiyorsak o zaman değişim vaktinin geldiğini anlamış oluyoruz. Eğer biz hukukun işlemez olduğunu görüyorsak o zaman mutlaka değiştirme zamanı gelmiş demektir.” diye konuştu.

 

AK Partili kardeşlerimiz bizlere oy verecek

 

Ülkenin hızla kamplaştırıldığını da kaydeden Yurtbay, “Evet, farklı düşünce de insanlar olabilir. Karşıt görüşlüler olabilir. Biz bunlara düşman değil, rakip olarak görmemiz gerekir. Ancak bu gün maalesef gelinen nokta öyle değil. Bugünkü, kutuplaşmanın müsebbibi hükümette olan AK Parti’dir. Cenab-ı Hak eğer bize iktidar nasip ederse, biz toplumun her kademesini kucaklayacağız. Göreceksiniz AK Parti kadrolarında olup, iktidar yanlılarıyla aynı düşünmeyen AK Partili kardeşlerimiz 24 Haziran’da bizlere oy verecek. Hükümet Partisi MHP ile ortak oldu Cumhur İttifakı dediler, biz de farklı üç parti olarak Millet İttifakı dedik ve baraj sorunumuzu ortadan kaldırdık.” dedi.

 

Dip dalga oluşturarak geliyor

 

Yurtbay açıklamasının devamında ise, “Bundan bir buçuk yıl evvel kongremiz ile yeni genel başkanımız görev aldığı günden itibaren, biz ne yapabiliriz diye birçok konferanslar vermeye başlamıştık. Bu konferanslara katılan birçok kardeşlerimiz vay arkadaş siz bu güne kadar nerelerdeydiniz diyorlardı. Biz buradaydık ancak, siz göremiyordunuz. Bakınız bu gün memurlar, işçi kardeşlerimiz, esnaf kardeşlerimiz artık fikirlerini paylaşamaz hale geldi. Hele ki şu son on günde yüz kişiye sorduğunuzda on kişiden görüş alamaz olduk. Artık bu böyle gitmez diyenler, dip dalga oluşturarak geliyor. Bu dip dalga bu seçimlerde Saadet Partisi için gelip, hükümeti değiştirecek Allah’ın izniyle. Kimsenin kimseye tahakküm kurmadığı, insanlarımızın kendi inanç ve düşünceleri ile özgürce ve kardeşçe yaşayacağı bir Türkiye inşa edeceğiz.” dedi.

 

Etiketler: saadet partisi, 24 haziran, bartın, seçim, milletvekili, milletvekili adayı, ünal yurtbay, mücahit mekeç, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.69502
1.695522020-01-19 07:34:31