Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AK PARTİ’NİN 16.KURULUŞ YILI

İşte Milletvekili Yılmaz Tunç ve İl Başkanı Hüseyin Manav'ın 16. yıl mesajları...

Okunma: 2119

14.08.2017 18:49

ak parti, bartın, yılmaz tunç, hüseyin manav, 16.yıl, mesajlar
Facebook'ta Paylaş

 

MİLLETVEKİLİ TUNÇ: “AK PARTİ MİLLETİN SESİ, TÜRKİYE PARTİSİ’DİR”

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti’nin 16.Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, AK Parti’nin 16 yıl önce kurulduğunu belirterek, ancak bu dava 16 yıllık bir dava değildir, kökleri medeniyetimize dayanan, Selçuklu’dan Osmanlı’ya, Osmanlıdan Cumhuriyetimize milleti esas alan kutlu bir davanın adıdır, AK Parti milletin sesidir, AK Parti Türkiye partisidir” dedi.

 

Siyasetçiye güvenin sıfırlandığı bir ortamda milletimiz çıkış yolunu AK Parti ile buldu

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, mesajında, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana 16 yıl geçtiğini ve 15 yıldan bu yana da iktidarda millete hizmet ettiğini belirterek, “AK Parti’nin kurulduğu yılları hatırlayalım, ekonomik krizlerin milleti canından bezdirdiği, enflasyonun çift haneli, faizlerin dört haneli rakamlara ulaştığı, memurun emeklinin maaşlarının ödenemez hale geldiği, esnafın yazar kasaları fırlattığı, insanlarımızın hastane kuyruklarına mahkum edildiği yılları hatırlayalım, işte o günlerde siyasetçiye olan güvenin yerlerde sürüklendiği dönemde milletimiz bir çıkış yolu buldu ve AK Parti’nin kuruluşunu sağlayarak, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Kadroları iktidara taşıdı.” Dedi. 

 

2002’den bu yana Türkiye’nin kronikleşmiş sorunlarını bir bir çözdük

 

Mesajının devamında, AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından itibaren Türkiye’nin kronikleşmiş tüm meselelerini tek tek ele alarak çözdüğünü ifade eden Milletvekili Tunç, Eğitim, Sağlık, Ulaşım ve Ekonomik kalkınma başta olmak üzere her alanda hayal dahi edilemeyen icraatlara imza attıklarını, milli silahlarını üreten, dünyanın dev projelerini bir bir hayata geçiren, Türkiye’yi dört kat büyüten bir başarıya imza attıklarını, dış politikada onurlu ve dik duruş gösterdiklerini söyledi.

 

Karanlık planları milletimizin desteği ile aştık

 

Milletvekili Tunç, “Türkiye’nin kalkınmasından rahatsız olan çevrelerin, Türkiye’nin dış politikada haklının ve mazlumun yanında yer almasından rahatsız olan küresel güçlerin, AK Parti’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın önünü kesmek için zaman zaman karanlık planları devreye sokmak istediklerini belirterek, devreye sokulmak istenen planları milletimizin desteği ile aşmayı başardık ve kutlu yürüyüşümüzü kesintiye uğrattırmadık” dedi.  

 

Mesajında 15 temmuz darbe girişimi ile Türkiye’nin yönetiminin müstevlilere devredilmek istendiğini belirten Milletvekili Tunç, 15 temmuz karanlık gecesi, Milletimizin kahramanlığı sayesinde aydınlık bir sabaha  evrildi, bu asil millet, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, bağımsızlık mücadelesinin, vatan ve bayrak müdafaasının nasıl yapıldığını, demokrasi ve insan hakları savunuculuğunun nasıl yapıldığını tüm dünyaya gösterdi, O gece Türk milletinin genlerinde bulunan Çanakkale ruhu, Kurtuluş savaşı ruhu yeniden kendini gösterdi” dedi.

 

Son 12 seçimin açık ara galibi AK Parti

 

Milletvekili Tunç, AK Parti’nin Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 15 yıldan buyana milletin refahını artırmak, Türkiye’yi dünyanın süper devletlerinden biri yapmak için mücadele ettiğini belirterek, dünyanın dev projelerine imza atan, 81 vilayetimizi baştan başa eserlerle donatan AK Parti’nin son 15 yılda gerçekleştirilen 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 3 referandum, 1 Cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere 12 seçimden buyana Milletin açık ara desteğini aldığını, bu desteğe layık olabilmek için tüm AK kadroların  gece gündüz koşturduğunu söyledi.

 

Nice AK yıllara…

 

Milletvekili Tunç, mesajının sonunda, AK Parti’nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte, milletimize yeni bir atılım dönemi yaşatacağını ve Türkiye’yi çok daha ileriye taşıyacağını belirterek, “bu davaya gönül veren herkese şükran borçluyuz, partimize emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, ahirete intikal eden teşkilat mensuplarımıza Cenabı Allah’tan rahmet diliyoruz. Nice AK yıllara…”

 

İL BAŞKANI MANAV: AK SEVDA HAREKETİ DİMDİK AYAKTA

 
AK Parti Bartın İl Başkanı Av. Hüseyin Manav, AK Parti'nin 16. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 
 
Manav, mesajında, 14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türk siyasi tarihine kazandırılan ve çatısı altında görev yapmaktan onur duyduğu Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 16. yıl dönümünü yürekten kutladığını belirtti.
 
 
AK Parti'nin tüm engellemelere rağmen 16 yıldır ayakta durduğunu vurgulayan Manav, şöyle devam etti:
 
 
"Yeni Türkiye vizyonu ile 2023 yolunda tam 16 yıldır çalışan, üreten ve milletine hizmet eden AK Parti, Türkiye Cumhuriyeti'ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için Cumhurbaşkanımızın koyduğu hedefler doğrultusunda durmaksızın ilerlemeye devam etmektedir. 2002, 2007, 2011 ve 2015 genel seçimlerinde 2004, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde sandıktan her defasında zaferle, daha da güçlenerek çıkan Ak Sevda hareketi tüm engellemelere rağmen 16 yıldır dimdik ayakta durmaktadır."
 
 
Manav, 15 Temmuz hain darbe girişiminde tanklara ve toplara meydan okuyarak, şehadete yürüyen kahraman milletin, ülke için karanlıktan aydınlığa bir çıkış yolu olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:
 
 
"16 yıldır kahraman milletimizin omuzlarında yükselen, gönüllerimizde bir tutku haline gelen Ak Sevda hareketi liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlı ve dik duruşu ile yaşamaya devam edecektir. Bu vesile ile 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehadete yürüyen tüm şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyor, partimizin 16. yıl dönümünü yürekten kutluyorum. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere beraber omuz omuza görev yapmaktan onur duyduğum tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum."

Etiketler: ak parti, bartın, yılmaz tunç, hüseyin manav, 16.yıl, mesajlar
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04026
0.040652020-05-30 18:34:52