Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKBAL MARKET'TEN BARTIN'A TEŞEKKÜR

...

Okunma: 5307

21.09.2018 12:58

akbal, akbal market, akbal marketler zinciri, bartın akbal market, market, akbal bartın market, açılış, teşekkür, akbal teşekkür
Facebook'ta Paylaş

1982 yılında kurulan Akbal Gıda Limited Şirketi olarak 14. Şubemizi 14 Eylül 2018 tarihinde Bartın’da Yalı mevkiinde açmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Bugüne kadar Zonguldak ve ilçelerinde hizmet veren şirketimiz, bugünden sonra siz değerli Bartın halkına kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olma anlayışla hizmet vermenin mutluluğunu yaşayacaktır.

 

Zonguldak’ta olduğu gibi Bartın’daki mağazamızdan içeri adımını atan her bir müşterimiz bizim için çok değerlidir ve hizmetin en iyisine layıktır.

 

Bu prensiple bizler yolumuza devam ederken  açılışımızda bizleri yalnız bırakmayarak  onurlandıran siz değerli Bartın halkı başta olmak üzere, meslektaşlarımıza, Bartın Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın’a, 22. Dönem AK Parti Bartın Milletvekilimiz Sayın Asım Kulak’a ve Türkili Konserveleri Fabrikası Sahibi Serhat Çörek’e teşekkürü bir borç biliriz.

 

AKBAL GIDA LİMİTED ŞİRKETİ KURUCUSU

ABDULKADİR AKTARI

 

Etiketler: akbal, akbal market, akbal marketler zinciri, bartın akbal market, market, akbal bartın market, açılış, teşekkür, akbal teşekkür
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.05761
0.057942020-05-31 10:36:43