Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKMAZLAR DÖNEMİ SONA ERDİ

Okunma: 13547

07.04.2018 20:57

akmaz, hüseyin akmaz, akmaz hüseyin, akmazlar, tso, seçim, kaybetti, bartın, haber, bartın haberleri, akmaz haberleri, akmaz haber, haber akmaz, akmazlar haber, akmaz bartın, akmazlar bartın, bartın akmaz, bartın akmazlar, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

AKMAZLAR DÖNEMİ SONA ERDİ

 

Bugün Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ek binasında yapılan seçimler sonucunda Akmazlar İnşaat Emlak Beyaz Eşya Yöneticilerinden Hüseyin Akmaz ve Erhan Akmaz girdikleri gruplardan büyük bir fark yiyerek seçimleri kaybettiler.

 

Uzun yıllardan beri Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Meclisinde ve Yönetiminde bulunan Hüseyin Akmaz ve Erhan Akmaz bugün yapılan seçimlerde gruplarından çıkamadı.

 

Seçim öncesinde çalmadık kapı, aşındırmadık yol, girmedik delik bırakmayan Hüseyin Akmaz bugün yapılan seçimlerde bir an olsun sandık çevresinden ayrılmadı. 9. Grupta yer alan ve bu gruptan çıkmayı garanti gören Hüseyin Akmaz; Hasan Ufuk ve Keramettin Şenkal karşısında büyük bir hezimete uğradı.

 

Seçim zarfları açıldıkça yüzündeki tebessüm kaybolan Hüseyin Akmaz tüm oylar sayıldıktan sonra 33 oy fark yiyerek seçimin kaybedenler kulübüne dahil olan birinci Akmaz oldu.

 

Seçimi kaybetmenin üzüntüsü ile yakasını bağrını açan, rengi benzi atan, saçına ve yüzüne su serpen Hüseyin Akmaz’ı arkadaşları teselli ederek moral vermeye çalıştılar.

 

Bir diğer grup olan 4 gurupta yarışan Erhan Akmaz da rakipleri karşısında 32 oy fark yiyerek kaybedenler kulübüne eklenen ikinci Akmaz oldu.

 

Bu sonuçlar sonrasında da Bartın TSO’da AKMAZLAR dönemi resmen sona ermiş oldu.

 

Etiketler: akmaz, hüseyin akmaz, akmaz hüseyin, akmazlar, tso, seçim, kaybetti, bartın, haber, bartın haberleri, akmaz haberleri, akmaz haber, haber akmaz, akmazlar haber, akmaz bartın, akmazlar bartın, bartın akmaz, bartın akmazlar, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12039
0.120712020-01-24 08:47:50