Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AKPÜRÇEK BAYİLERİ YEMEKTE BULUŞTU

Okunma: 2445

15.01.2018 15:41

Facebook'ta Paylaş

Yaklaşık 30 yılı aşkın bir süredir Bartın’da PVC kapı ve pencere sistemleri üretimi ve alüminyum doğrama ticareti ile uğraşan Rehau Batı Karadeniz Bölge distribütörü Akpürçek Pvc Limited Şirketi bayileri ile yemekte buluştu

 

Amasra Canlı Balık Restoranda geleneksel olarak düzenlenen birlik beraberlik yemeğine Akpürçek Pvc Limited şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akpürçek, Genel Müdür Ünsal Akpürçek, Satış Direktörü Erdi Akpürçek ve Bolu, Düzce, Kastamonu, Karabük, Zonguldak ve Bartın bayileri katıldı.

 

Yemek öncesi konuşma yapan Adem Akpürçek, firma olarak Bartın’a ve bölgeye hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, birlik beraberlik yemeğine katılan davetlilere teşekkür etti.

 

Alman devi Rehau kapı ve pencere sistemlerinin de Batı Karadeniz Bölge ana bayisi olan Akpürçek Pvc Limited Şirketi Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akpürçek, Genel Müdür Ünsal Akpürçek, Satış direktörü Erdi Akpürçek bayilerine katılımlarından dolayı teşekkür ederken, “2017 yılını birlik beraberlik ve sağlıklı bir şekilde bitirdik. 2018 yılının da birlik beraberlik içinde daha güzel daha verimli geçmesini diliyoruz. Her biriniz bizler için ayrı ayrı değerlisiniz. Gelecek aylarda farklı illerde tekrar bu birlik beraberlik toplantılarımız olacak. Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dediler.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.06484
1.065282020-05-25 04:11:57