Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ALDATMAZ: BARTIN’I HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ...

ALDATMAZ: BARTIN’I HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ.

Okunma: 391

05.04.2019 14:03

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz amacının Bartın’ı hak ettiği yere getirmek olduğunu söyleyerek, “Projelerimizin tamamı Bartın’ımızı geleceğe taşıyacak vizyoner projelerdir. Ben projelerimin içine su, yol, park, çöp ve imar koymadım. Bunlar zaten Belediyenin yapması gereken asli görevlerdir, bunları biz zaten yapacağız. Bizim projelerimizin hepsi şehrimizi daha ileriye taşıyacak, Bartın’ı öğrenci şehri, turizm şehri yapacak projelerdir. Halkımızın güvenine layık olacak ve Bartın’ı hak ettiği yere taşıyacağız.” şeklinde konuştu.

                                       

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz yoğun bir seçim kampanyası döneminin artık son günlerine gelindiğini ve 31 Mart’ın Bartın için tarihi bir fırsat olduğunu söyledi.

 

Bartın’a kaybettiği yılları telafi ettireceğiz

 

AK Parti’nin güçlü belediyecilik anlayışıyla Bartın’ı daha güzel ve daha yaşanabilir bir kente dönüştüreceklerini kaydederek konuşmasına devam eden Aldatmaz, “Biliyorsunuz ki 25 yıla yakındır Bartın bir il ama ne yazık ki kasabalıktan çıkamadı ve şehircilikte çok geri kaldı. Amacımız Bartın’da şehirciliği yeniden başlatmak ve Bartın’ı hak ettiği yere getirmek. Bartın’a kaybettiği yılları telafi ettireceğiz. Bunun için Milletvekilimizle, İl Başkanımızla, Belediye Meclis Üyelerimizle ve tüm teşkilatımızla gece gündüz demeden çalışacağız.” şeklinde konuştu.

 

Biz inandık, Bartın’da inandı

 

Bartın halkının beklediği ve hak ettiği kalkınmayı başlatacaklarının altını çizen Aldatmaz, “Biz inandık, Bartın’da inandı. Şehrimiz artık değişim ve gelişim istiyor. Halkımız Bartın’ı kalkınan şehirler arasında görmek istiyor. Gençlerimiz yeni istihdam alanları yaratacak projeler bekliyor. Halkımızın güçlü desteği arkamızda. Bunu seçim kampanyası süreci boyunca gördük. Site, kahvehane ve mahalle toplantılarımızda kalabalıklar salonlara sığmadı. Bartın halkının beklediği, her şeyden önemlisi hak ettiği değişimi, gelişmeyi ve kalkınmayı başlatmak üzere göreve geliyoruz.” dedi.

 

Bartın’ı marka şehir yapacağız

 

Bartın Irmağı başta olmak üzere kentin tüm değerlerini ekonomiye ve turizme kazandıracaklarını da ifade eden Aldatmaz, “Biliyorsunuz ki Bartın çok güzel bir yer ve Allah bütün güzel nimetleri vermiş. Denizimiz, kumumuz, üzerinde taşımacılık yapılabilir ırmağımız, milli parklarımız, yaylalarımız, ovalarımız var. Bizim amacımız bunları insanımıza, turizme ve tabi ki ekonomiye kazandırabilmek. Bartın’ı marka şehir yapacağımıza, Bartın’da yeni istihdam alanları yaratacağımıza söz veriyoruz.” diye konuştu.

 

Projelerimizin hepsi şehrimizi daha ileriye taşıyacak

 

31 Mart seçimlerinde Bartın halkının söylemlere değil, projelere ve güçlü belediyecilik anlayışına destek vereceğini söyleyen Aldatmaz, “Projelerimizin tamamı Bartın’ımızı geleceğe taşıyacak vizyoner projelerdir. Ben projelerimin içine su, yol, park, çöp ve imar koymadım. Bunlar zaten Belediyenin yapması gereken asli görevlerdir, bunları biz zaten yapacağız. Bizim projelerimizin hepsi şehrimizi daha ileriye taşıyacak, Bartın’ı öğrenci şehri, turizm şehri yapacak projelerdir.” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.46425
1.592442020-02-29 12:31:37