Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ALDATMAZ'DAN BARTIN'I VE BATI KARADENİZ'İ UÇURACAK MÜJDE...

‘Burası Bizim Evimiz’ teması ile seçimlere hazırlanan AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz Saltukova Havalimanını Ziyaret etti.

Okunma: 1004

19.12.2018 09:56

Facebook'ta Paylaş

‘Burası Bizim Evimiz’ teması ile seçimlere hazırlanan AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz
Saltukova Havalimanını Ziyaret etti.

 

Aldatmaz, Saltukova Havalimanı Müdürü ile görüşmelerde bulunurken Saltukova Havalimanının Zonguldak, Karabük ve Bartın üçgeninde yer aldığını ve hava limanının üç şehir içinde büyük önem taşıdığını söyledi.

 

Havalimanlarının şehirlerin gelişiminde önemli yer tuttuğunu kaydeden Aldatmaz ayrıca şehirlerin marka kent olabilmesi için havalimanı bağlantılarının yeterli
olması gerektiğini belirtti.

 

Mimar Enes Gizli'nin bir süre önce hava limanının mutlaka büyütülmesi öngörüsünde bulunduğunu ve hazırladığı hava limanı gelişim projesi ile bugün bu imkana büyük oranda kavuşulduğununda altını çizen Aldatmaz, "Önümüzde gerçekleştirilecek Mega Projemizin en büyük bağlantısı ve kolaylaştırıcı ayağı hazır olduğu için çok şanslıyız" dedi.

 

Aldatmaz açıklamasının devamında Bartın, Zonguldak ve Karabük üçgenindeki hava limanından haftada üç gün gerçekleşecek gidiş dönüşlü uçuşlar için Türk Hava Yolları ile anlaşıldığını belirterek aktarma imkanı sayesinde de bavul dahi ellemeden tüm dünya ülkelerine ulaşımın çok kısa sürede hizmete gireceğini açıkladı.

 

 
  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08267
0.083032020-05-28 08:03:49