Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ALDATMAZ'DAN İLK MESAJ...

ALDATMAZ'DAN İLK MESAJ.

Okunma: 695

28.11.2018 10:29

Facebook'ta Paylaş

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen aday tanıtım toplantımızda AK Parti Bartın Belediye Başkan Adaylığı görevi bizzat Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisi tarafından şahsıma tebliğ edilmiştir.
 
Bu kutlu göreve bizleri layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Genel Merkezimize teşekkür ederim. Ayrıca desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’a, İl Başkanımız Turhan Kalaycı’ya, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve partimizin tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.
 
Adaylık sürecimin açıklanmasının akabinde arayarak, mesaj göndererek ve bizzat tebriklerini ileten gönül dostlarımıza ve tabi ki bizlere yüreğini açan Bartın halkına sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.
 
Halka Hizmetin Hakka Hizmet olduğu bilinciyle çıktığımız bu yolda Bartın’ı AK Belediyecilikle tanıştıracağımıza inancımız sonsuzdur.
 
Şehrimizin önünü tıkayan sorunların bir an evvel çözülmesi, mega projelerle Bartın’da sanayi ve turizm başta olmak üzere tüm alanlarda gelişimin sağlanması, halkımızın müreffeh bir yaşam sürmesi noktasında çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.
 
Halkımızın da teveccühleriyle AK Parti’ye yakışan belediyecilik anlayışının örneklerini şehrimizin tüm noktalarına yansıtacağız.
 
Kucaklayan, birleştirici, çözüm ve proje üreten kimliğimizle Türkiye’nin 2023’ün de Bartın’ı Batı Karadeniz’in parlayan bir yıldızı yapacağımıza söz veriyoruz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08279
0.083232020-05-25 15:00:00