Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Amasra TTK’da yüzler gülüyor...

Amasra TTK’da yüzler gülüyor...

Okunma: 519

06.02.2019 14:52

Facebook'ta Paylaş

TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artarken, Türkiye Taşkömürü Kurumunda (TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu, sistemin uygulanmasında emeği geçen Amasra Müessese personelini başarı belgesi takdim etti.
 
Türkiye Taşkömürü Kurumunda (TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Amasra Müessese Müdürlüğü'nde kurulan mekanize kazı sistemin başarıyla uygulanmasından dolayı Amasra Müessese personelini başarı belgesi takdim etti.
 
Eroğlu, Genel Müdür Yardımcıları İsmail Güner ve Muharrem Kiraz'ın yanı sıra Karadon, Üzülmez, Kozlu ve Armutçuk müessese müdürlerinin de yer aldığı ziyarette Amasra Müessese Müdürü Cihat Özdemir ile bir araya geldi.
 
Özdemir'den müessesenin çalışmaları hakkında bilgi alan Eroğlu, daha sonra maden işçileriyle sohbet etti, maden ocağına inerek burada mekanize sistemle yapılan üretimi inceledi.
 
TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Amasra Müessesesi Üretim Müdürü Salih Atmaca, İşletme Müdürü Selçuk Ekmekçi, Elektro Mekanik Müdürü Mehmet Güneş, İş Güvenliği ve Eğitim Şube Müdürü Engin Pazar, Elektro Mekanik Baş Mühendisi Rafet Demir ile Maden Mühendisi Bağdat Mısırlı’ya başarı belgesi takdim etti.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.2231
0.223612019-09-23 10:31:44