Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Amasra Türkiye'ye ve dünyaya tanıtılacak

Okunma: 297

23.11.2022 12:09

Facebook'ta Paylaş

Amasra Kültür ve Turizm Derneğinin katılımcı olarak yer alacağı olan TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret  Fuar Ve Kongresinde Amasra standı kurulacak.

Dernek Başkanı Hüseyin Boran, 8-10 Aralık 2022 tarihleri arasında İzmir ilinde düzenlenecek olan fuarda Bartın ve Amasra’nın tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini tanıtmak için yer alacaklarını söyledi.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. işbirliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu haline gelen TTI İzmir - Uluslararası Turizm Ticaret  Fuar Ve Kongresi bu yıl 8-10 Aralık 2022 tarihlerinde Fuarizmir’de gerçekleşecek ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri yeniden buluşturacak.

Turizm sektörünün önde gelen profesyonellerini 16. kez bir araya getirecek ve katılımcılarına sektörel fırsatlar sunacak olan TTI İzmir Uluslararası Turizm Ticaret  Fuar Ve Kongresinde iletişim ve iş bağlantıları kurulurken iller ve ilçelerde kendilerini hem Türkiye’ye hem de dünyaya tanıtma fırsatı bulacak.
 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.01118
0.012522024-06-15 13:01:35