Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AMASRA'YA RAKİP Mİ GELİYOR?

...

Okunma: 3325

10.07.2018 17:45

filyos, bartın, amasra, amasra haberleri, festival, çaycuma, zonguldak, haber, filyos haberleri, bartın haberleri, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinin Belediye Başkanı Ömer Ünal, beldede gerçekleşecek festival öncesi yaptığı açıklamada Filyos’a yapılan hizmetler sonucunda beldenin Bartın’ın turistik ilçesi Amasra’yı dahi geçtiğini söyledi.

 

2009 yılında Filyos’a Belediye Başkanı seçildiğini ve bugüne kadar Filyos için yapılamayanları yaptıklarını ifade eden Başkan Ömer Ünal açıklamasının devamında ise, “Filyos’un alt ve üst yapısını elden geçirdik. Bununla beraber Filyos’un turizm yönünden kalkınabilmesi için hem sahillerimizi düzenledik, hem şehir içini düzenledik. Filyos artık kabuğunu kırdı, Amasra’yı geçti bir turizm kenti oldu.” dedi.

 

Başkan Ünal açıklamasının devamında 27-28-29 Temmuz tarihlerinde Filyos 1. Kültür, Sanat ve Denizcilik Festivali yapmaya karar verdiklerini ifade ederek, “Beldemizde bulunan esnaf kardeşlerimizin katkılarıyla bir bütçe oluşturduk. İnşallah herkese yakışır şekilde bir festival yapacağız. Festivalimiz 27 Temmuz’da başlayacak.” dedi.

 

Öte yandan festival kapsamında Resul Dindar, Ece Seçkin ve Mustafa Ceceli'nin sahne alacağı öğrenildi.

Etiketler: filyos, bartın, amasra, amasra haberleri, festival, çaycuma, zonguldak, haber, filyos haberleri, bartın haberleri, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04643
0.046852020-02-28 07:57:38