Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AMASRA'YA 5 MİLYON TL ÖDENEK

...

Okunma: 6336

08.07.2017 19:29

amasra, hükümet konağı, yılmaz tunç, ak parti, milletvekili, bartın
Facebook'ta Paylaş

“AMASRA HÜKÜMET KONAĞI YAPIMI İÇİN 5 MİLYON ÖDENEK”

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Hükümet Konağı yapımı için 5 milyon lira ödeneğin hazır olduğunu belirterek, arsa işlemlerinin ardından ihale sürecinin başlayacağını ve 2019 yılına kadar Amasra ilçesine hükümet konağı yapımını tamamlayacaklarını söyledi.

 

Bartın’ın tarihi ve turistik ilçesi Amasra’da mevcut hükümet konağının yetersiz olduğunu ve ihtiyaca cevap vermediğini belirten Milletvekili Tunç, yeni hükümet konağı yapımını 2017 yılı yatırım programına aldıklarını, arsa çalışmasının devam ettiğini, arsa çalışmasının ardından yapım ihalesi için sürecin başlayacağını söyledi. Tunç, Amasra hükümet konağı yapımı için 5 milyon lira ödeneğin hazır olduğunu belirterek, inşaatın 2019 yılına kadar tamamlanarak, Amasralıların hizmetine  açılacağını söyledi.

 

Milletvekili Tunç, Ulus İlçesi hükümet konağı yapımı için de İçişleri Bakanlığı’na gerekli başvuruları yaptıklarını belirterek, yatırım programına teklif ettikleri Ulus hükümet konağı ile ilgili süreci de takip ettiklerini sözlerine ekledi. 

Etiketler: amasra, hükümet konağı, yılmaz tunç, ak parti, milletvekili, bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00446
0.004882020-09-25 09:21:04