Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARAP DÜNYASI SOSYAL MEDYASINDA BARTIN TANITILDI

...

Okunma: 2147

14.06.2018 19:26

bartın, bakka, tanıtım, arap, arap dünyası, salah chatah, bartın tanıtım, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Bartın, sosyal medya üzerinden en çok takip edilen iller arasında yerini alırken yatırımcıların ve turistlerin Bartın’a olan ilgisi gün geçtikçe daha da artıyor.

 

Sosyal medyada Arap dünyasında Türkiye'nin tanıtım ve Türkçe eğitim videolarını yapan Lübnan asıllı Sosyal Medya Fenomeni Salah Chatah,  İnstagramdaki 1.3 milyon takipçi sayısına sahip olduğu hesabında Bartın’ın kültürel ve turistik değerlerini tanıttı.

 

Batı Karadeniz kalkınma Ajansı, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği; Bartın Belediyesi ve Ulus Belediyesi’nin iştiraki ile gerçekleştirilen organizasyonda Bartın, Ulus ve Amasra İlçelerinin doğal güzellikleri, gastronomi değerleri ve somut olmayan kültürel miraslarının tanıtımı gerçekleştirildi.

 

9 ve 10 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen tanıtım organizasyonuna BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar, Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik, Basın sorumlusu İlknur İpekçi ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet İncekara eşlik etti.

 

Acar: “Yatırım amaçlı heyetler geliyor”

 

Tanıtım organizasyonunu değerlendiren BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar, “Bartın başta olmak üzere bölgemizde gerçekleştirdiğimiz sosyal medya tanıtımlarının maliyet-performans  açısından çok etkin bir yöntem olduğunu düşünüyoruz. Bir tanıtım organizasyonu ile milyonlarla ifade edilen kitlelere ulaşabilmek büyük bir olay. Her geçen gün bu ve benzeri tanıtımlarla bölgemizin ulusal ve uluslararası tanınırlığının artması bizi sevindiriyor. Bir bakıyorsunuz Ulukaya Şelalesinde Suudi Turistlerle karşılaşıyorsunuz, bir bakıyorsunuz bir turist Bartın İşi Tel Kırma alıyor ya da bölgemize yatırım amaçlı heyetler geliyor. Tabi ki bir anda turist ya da yatırımcı patlaması yaşamayı planlamıyoruz. Ama bölgemizin ilgi odağı haline gelmesi bizi heyecanlandırıyor. Bu münasebetle bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlarımıza organizasyonda işbirliği yaptığımız Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Halil Balık’ın şahsında kurumuna ve yönetimine olmak üzere bizim organizasyonumuza iştirak eden Bartın Belediyemiz ve Ulus Belediyemize teşekkürü bir borç biliyoruz. Ve tabi ki bizi kırmayarak Bartın’ımıza kadar gelip tanıtım yapan Salah Chatah Beyefendiye çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

 

Etiketler: bartın, bakka, tanıtım, arap, arap dünyası, salah chatah, bartın tanıtım, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06776
0.068192020-01-19 09:13:42