Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARÇELİK YILIN ANNESİNİ SEÇTİ

Bartın’da Yılın Annesi Havva Hezer

Okunma: 6102

13.05.2017 16:40

arçelik, bartın arçelik, bartın yazlar arçelik, yazlar arçelik, arçelik bartın yılın annesi, berat hezer, havva hezer, yılın annesi bartın
Facebook'ta Paylaş

Beyaz eşyadan elektroniğe, ankastreden ısıtma-soğutma sistemleri ve küçük ev aletlerine kadar çevre dostu, tasarruflu ve teknolojik ürünler sunan, Türkiye'nin lider kuruluşları arasında yer alan Arçelik’in Bartın Bayii Yazlar Dayanıklı Tüketim Malları firması Bartın’da Yılın Annesini seçti.

 

Bartın’da Arçelik Bayii Yazlar Dayanıklı  Tüketim Malları firması  tarafından organize edilen etkinlikle Yılın Annesi seçilen isim Havva Hezer oldu. 

 

Yazlar Arçelik tarafından Bartın’da  yılın annesi seçilen 51 yaşındaki Havva Hezer’e beyaz eşya hediye edildi. Yıllın Annesi Hezer’e hediyesi Yazlar Arçelik Kurumsal Satış ve Pazarlama Müdürü Reyhan Demirel tarafından verildi.

 

Hediyesini alan Havva Hezer Yılın Annesi seçilmekten dolayı büyük bir mutluluk içinde olduğunu ifade ederek evlerinde kullandıkları tüm beyaz eşya, elektronik eşya ve küçük ev aletlerinin de Arçelik marka olduğunu söyledi.

 

Anne Hezer, oğlu Berat Hezer’in tam bir Arçelik markası tutkunu olduğunu da belirterek kedisini Yılın Annesi seçerek beyaz eşya hediyesine layık gören Yazlar Arçelik  Firması Sahibi Özcan Yaz ve tüm Arçelik çalışanlarına teşekkür etti. 

Etiketler: arçelik, bartın arçelik, bartın yazlar arçelik, yazlar arçelik, arçelik bartın yılın annesi, berat hezer, havva hezer, yılın annesi bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04885
0.049352019-09-23 10:19:39