Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Arıt muhtarlarından iftar programı

Arıt Bölge Muhtarları iftar programı düzenledi.

Okunma: 121

19.04.2022 14:59

Facebook'ta Paylaş

Arıt Bölge Muhtarları tarafından düzenlenen iftar programına yoğun katılım sağlandı.

 

Arıt Bölge Muhtarları tarafından Bartın Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı, siyasi partilerin temsilcileri, kamu kurumları, dernekler ve bölge halkı tarafından yoğun katılım sağlandı. 

Geniş katılım dolayısıyla Sosyal Tesislerin büyük salonuna sığmayan konuklar, aynı tesis içerisinde bulunan cep salonunda ağırlandı.

Arıt muhtarı Muhammet Arslan, birçok farklı görüşü bir araya getiren iftar programında yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Bizler vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için; Valiliğe, Kamu Kurumlarına, Özel İdareye, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Dernek ve Vakıflara hep iş için gidiyoruz. Taleplerimizi imkanları doğrultusunda ivedi bir şekilde karşılayan Kurum amirlerimize, Ramazan ayı dolayısıyla Arıt Muhtarları olarak iftar vererek, hem bir teşekkür hem de dayanışmanın, birlik ve beraberliğin pekişmesi adına iftarda aynı sofrayı paylaşmak istedik. 

Bizler Arıt bölgemizde yaşanan sıkıntıları ilgili yerlere iletilmesinde bir köprü görevi üstlenerek sorunların çözümü için hep birlikte çalışarak çözümler ve projeler üretiyoruz. Son günlerde Arıt’ta faaliyete geçireceğimiz kooperatifte bunun en iyi örneğidir. İnşallah gerekli hazırlıkları biran evvel bitirerek kooperatifimizi faaliyete sokarak bölgemizin kalkınmasında önemli bir adımı hep birlikte atmış olacağız. Bölge halkı olarak çalışan, üreten, pazarlayan bir konuma gelerek bu alanda projelerimiz ve faaliyetlerimiz devam edecektir.

Bizler Arıt’ta 17 köy Muhtarlığı olarak Arıt’ı nasıl daha ileriye götürebiliriz, bunun gayreti içerisindeyiz. Sonuç olarak biz bir ekibiz. Arıt’a hizmetkar olan bir ekibiz. Güzel işlerin altına hep birlikte imza atalım istiyoruz. Muhtarlık müessesesinin öneminin benimsenmesine ve bu müesseseye verilen değer adına başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bizler büyük bir aileyiz. Mübarek Ramazan ayında aynı sofrayı paylaşmamız da buna en güzel örnektir. Davetimize katılan, bizimle birlikte sofralarımızı onurlandıran tüm dostlara sonsuz teşekkür ediyorum.” Dedi.  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00355
0.004062022-05-19 20:38:08