Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARITLILARIN BAŞINA GELEN PÎŞMÎŞ TAVUĞUN BAŞINA GELMEDÎ

KORKTUKLARI BAŞLARINA GELDİ

Okunma: 9885

23.09.2017 01:16

Facebook'ta Paylaş

Dün İtfaiye istediler bugün yangın çıktı.

 

Bir kişi feci şekilde hayatını kaybetti.

 

Nüfus yetersizliği nedeniyle 2014 yılında belediye statüsünden köy statüsüne geçen ve bitmeyen yolları ile meşhur olan Arıt'ta yaşanan facia göz göre göre geliyorum dedi. Köy olduktan sonra belediye zamanında kullanılan tüm araç parkı özel idare bünyesine geçmiş ve ihtiyaç hâlinde özel idaresi gerekli çalışma ve hizmeti veriyordu.

 

Dün sosyal paylaşım sitesinden paylaşmışlardı.

 

"En azından itfaiyemiz kalsaydı" Dün Arıt'lı bir vatandaş tarafından "belediyemizi kapattınız, bütün araçları aldınız, yolları da bitiremediniz; en azından itfaiyemizi bıraksaydınız. Olası bir yangında itfaiyenin Bartın'dan gelip yangını söndürmesi en az 2 saat sürer. Biz çok birşey istemiyoruz sadece itfaiyemizi istiyoruz" diye paylaşım yapılmıştı.

 

Paylaşımın üzerinden 1 gün geçmedi Arıt'ta yangın çıktı ve itfaiyenin yangın yerine 2 saat gibi uzun bir sürede ulaşması nedeniye evde bulunan bir kişi feci şekilde yanarak hayatını kaybetti

 

Korktukları başına gelen Arıt köyünde yaşananlardan sonra İtfaiye verilirmi verilmez mi, yolların yapımı hızlanır mı hızlanmaz mı bilmiyoruz ama GEÇMİŞTEN BUYANA YAŞANANLARDAN SONRA DA BÎZE "NE ÇEKTİN BE ARIT" demekten başka söz düşmüyor.

 

ARIT HALKINA BAŞSAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN DÎLEKLERÎMÎZÎ ÎLETÎYORUZ.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04908
0.049452020-05-27 14:45:06