Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Arslan: Bartın hak ettiği gibi yönetilmiyor, park bahçelerle sorunlar çözülmüyor...

Arslan: Bartın hak ettiği gibi yönetilmiyor, park bahçelerle sorunlar çözülmüyor...

Okunma: 629

13.03.2019 11:43

Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan Bartın’ın son 10 yıldır iyi yönetilmediğini söylerken Bartın halkının da gerçekleri gördüğünü belirtti. Bartın’da ki sorunların park bahçelerle çözülmediğini kaydeden Arslan, “Bartın her geçen gün sorunları artan ve stres üreten bir şehre dönüşüyor. Park bahçelerle sorunlar çözülmüyor. Bartın halkı bu kötü gidişe, bu kötü yönetime ‘dur’ diyecek. Halkına dokunamayan, halkının derdine derman olamayanlara ‘yeter’ diyecek.” dedi.

 

CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan Bartın’ın kaderinin değişeceği 31 Mart’a sayılı günler kaldığını ve 31 Mart’ta Bartın’da mevcut belediyecilik anlayışının yerini Cumhuriyet Halk Partisi’nin benimsediği sosyal belediyecilik anlayışına bırakacağını söyledi.

 

Bartın’da belediyecilik kavramı değişecek

 

Geleceğe umutla bakılan bir Bartın istediklerini söyleyen Arslan konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Her biri birbirinden değerli ve alanlarında uzmanlaşmış Meclis Üyelerimizle birlikte Bartın’ı mutlu yarınlara taşımak için göreve talip olduk. Bartın’ı Cumhuriyet Halk Partisi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla tanıştıracağız. 31 Mart’ta değişen sadece belediye başkanı olmayacak. Bartın’da ki belediyecilik kavramı da değişecek. Vatandaşını seçimden seçime hatırlayan belediyecilik gidecek ve yerine her zaman halkıyla kol kola olan, halkının derdine derman olan belediyecilik anlayışı gelecek. Cumhuriyet Halk Partisi’nin sosyal belediyecilik anlayışı kentimize baharı getirecek.

 

Önceliğimiz insan

 

17 yılın sonunda ülkemizi yangın yerine çevirenler ve onların koltuk değnekçiliğini yapanlar vizyon-mega projeler diyerek halkın karşısına çıkıyorlar. İnsanların dertlerine gözlerini de gönüllerini de kapamış durumdalar. Bartın’da tencere kaynamayan evler varken vizyon-mega projelerden bahsetmelerini içimize sindiremiyoruz. Evet, bizimde Bartın’ı geleceğe taşıyacak projelerimiz var ancak önceliğimiz insan, önceliğimiz vatandaş. Önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz. Önceliğimiz kadınlarımız, yaşlılarımız ve engellilerimiz. Bizim her şeyden önce tencereleri kaynamayan evlerde yaşayan vatandaşlarımıza kol kanat olmamız gerekiyor. Onların derdine derman olabilmemiz gerekiyor. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediyecilik anlayışı bunu gerektiriyor.

 

Bartın hak ettiği gibi yönetilmiyor

 

Bartın son 10 yıldır hak ettiği gibi yönetilmiyor. Her geçen gün sorunları artan ve stres üreten bir şehre dönüşüyor. Bartın böyle yönetilmeyi hak etmiyor. Park bahçelerle sorunlar çözülmüyor. Çözülmeyen sorunların üstü park bahçelerle örtülmüyor. İnsanlarımız da bunun farkında. 24 Haziran seçimlerinde Bartın Cumhuriyet Halk Partisi’ne olan inancını ve güvenini ortaya koydu. İnanıyor ve güveniyoruz, Bartın halkı 31 Mart gününde de aynı kararlılıkla sandığa gidecek. Bartın’da ki bu kötü gidişe, bu kötü yönetime ‘dur’ diyecek. Halkına dokunamayan, halkının derdine derman olamayanlara ‘yeter’ diyecek.

 

Herkese ve her yere eşit hizmet

 

Halkımızın güçlü destekleriyle göreve geldiğimizde Bartın’da bir değil çok şey değişecek. Her şeyden önce anlayış değişecek. Herkese ve her noktaya eşit hizmet gidecek. Şehrimizde sadece fiziksel değişimler yaşanmayacak. Ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda da ardı sıra değişimler yaşanacak. Bu değişimler Bartın’ın farklılıklarını ön plana çıkarırken şehrimizin geleceğini de aydınlatacak. Bartın halkı geleceğe umutla ve güvenle bakacak. Çocuklarımıza ve torunlarımıza ırmağıyla, suyuyla, havasıyla, yeşiliyle, mavisiyle, tarihiyle, kültürüyle çok daha yaşanabilir bir Bartın bırakacağız. Bunun sözünü tüm kalbimizle veriyoruz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07475
0.075072020-05-25 10:49:28