Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARSLAN: BARTIN, HALKININ YANINDA OLAN CHP’Yİ TERCİH EDECEK...

ARSLAN: BARTIN, HALKININ YANINDA OLAN CHP’Yİ TERCİH EDECEK.

Okunma: 481

05.04.2019 13:56

Facebook'ta Paylaş

CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan seçmenlerin ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumu da göz alarak oy tercihinde bulunacaklarını ifade ederken, “Halkımız, tek başına iktidar olmalarına karşın ülkeyi ekonomik kaosa sürükleyenlere, onlara koltuk değneği olanlara yanıtını sandıkta verecek. Ötekileştiren ve kutuplaştıran anlayışa kırmızı kartı gösterip belediyecilikte fark yaratan, sosyal belediyecilikle halkının yanında olan CHP’yi tercih edecek. Bartın halkı Bartın’da ‘Yeniden CHP’ diyecek.” dedi.

 

Kentimizi ileriye taşımanın gayretinde olacağız

 

31 Mart seçimleriyle sırf farklı siyasi görüşlere sahip oldukları için ötekileştiren ve kutuplaştıran anlayışın son bulacağını ifade eden CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan, “Halkımız bu seçimde sandıklara koşacak. Çünkü bu seçimin sadece belediyecilik seçimi olmadığını çok iyi biliyorlar. Bu seçim, insanlarımızı sırf siyasi görüşleri için ötekileştiren ve kutuplaştıranların kaybedecekleri seçim olacak. Halkımız kendi siyasi görüşlerine saygı duymayanlara sandıkta en güzel cevabı verecek. Yıllardır tek başına iktidar olmalarına karşın ülkeyi ekonomik kaosa sürükleyenlere, onlara koltuk değneği olanlara halkımız yanıtını sandıkta verecek. Ötekileştiren ve kutuplaştıran anlayışa kırmızı kartı gösterip belediyecilikte fark yaratan, sosyal belediyecilikle halkının yanında olan CHP’ye oy verecek. Biz halkımızın verdiği yetki ile hiç kimseyi ayrıştırmadan ve hiç kimseyi kutuplaştırmadan kentimizi ileriye taşımanın gayretinde olacağız.  İddia ediyorum, Bartın halkı Bartın’da ‘Yeniden CHP’ diyecek ve Bartın’a bahar gelecek” dedi.

 

Seçimden seçime hatırlayanların yetkisine son verecek

 

CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan 31 Mart seçimlerinde Bartın halkının Cumhuriyet Halk Partisi’ne görev vereceğini ifade ederek sürdürdüğü konuşmasında şunları söyledi, “Bu ülkede ve bu şehirde AKP’nin MHP’den, MHP’nin de AKP’den farkı kalmadı. Bunu tüm vatandaşlarımız açık ve net bir şekilde gördü. Vatandaşlarımız sadece kendini düşünen ve halkını sadece seçimden seçime hatırlayan zihniyetin yetkisine son verecek. Halkımızın yüzü başta Bartın’da olmak üzere tüm bölgelerimizde CHP ile gülecek. Çünkü biz halkımıza sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet vereceğiz. Çünkü biz halkımızın derdine derman olan belediyecilik anlayışıyla hizmet sunacağız.

 

Çözüm ve çare üreteceğiz

 

İsraftan uzak, akılcı ve halkımızın mutlak yararına olacak projelerle şehrimizi güzelleştirirken halkımızın yaralarını sarmayı görev edineceğiz. Bartın halkına layık olduğu birbirinden güzel hizmetleri sunacak olan bizleriz. Bartın’da imkan ve olanakları en iyi şekilde değerlendirerek kentimizi layık olduğu gibi yöneteceğiz. Hiçbir zaman bahane üreten belediyecilikle halkımızın karşısında olmayacağız. Çözüm ve çare üreteceğiz. Kentimizin değerlerini hem halkımızın kullanımına hem de turizme kazandıracağız. Bartın’ın sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Güçlü, dinamik ve her biri alanında uzman meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla şehrimizin sorunlarını çözeceğiz. Stres üreten bir şehir değil mutluluk üreten bir şehir için gecemizi gündüzümüze katacağız. Bartın’ı tüm paydaşların yönetime katılabildiği ve herkesin söz sahibi olabildiği bir anlayışla yöneteceğiz.

 

Emeklimizin, dar gelirlimizin, öğrencimizin yanında olacağız

 

Biz CHP olarak sorunları çözmekle birlikte halkımızın derdine derman olacağımızın da sözünü veriyoruz. Çünkü biz sosyal belediyeciliği benimsemiş bir yapıya sahibiz. Şu kriz döneminde vatandaşlarımıza nefes lazım. Bunun için musluklardan akan suya % 40 indirim yapacağız. Emekli ve kirada oturan dar gelirli emeklilerimize de aylık 150 TL olmak üzere yıllık 1800 TL market desteğinde bulunacağız. Dar gelirli ailelerimizin okuyan çocuklarına her yıl 500 TL kırtasiye ve giyim yardımında bulunacağız. Yeni doğan yardımı ile bebek sahibi olan dar gelirli ailelerimize yardımda bulunacağız. Biz önce insan diyoruz. Biz önce halk diyoruz. Biz dertlere derman olmaya geliyoruz.” 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.34534
0.34582020-02-29 13:11:10