Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARSLAN: BU SEÇİM DİĞERLERİNE BENZEMEYECEK...

ARSLAN: “CHP’Yİ YOK SAYMAK HALKI YOK SAYMAKTIR”

Okunma: 316

28.03.2019 10:28

Facebook'ta Paylaş

ARSLAN: “CHP’Yİ YOK SAYMAK HALKI YOK SAYMAKTIR”
 
CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan 31 Mart seçimlerinin en favori partisinin CHP olduğunu ifade ederek, “Seçimi kaybetme korkusuyla CHP’yi yok saymaya çalışanlar bilsinler ki CHP Bartın’ın mayasındadır. CHP’yi Bartın’da yok saymak CHP’ye gönül vermiş on binlerce vatandaşımızı yok saymaktır.Kim ne derse desin halkımız algı ile seçim kazanmaya çalışanlara itibar etmeyecek ve bu seçim diğerlerine benzemeyecek. CHP’ye gönül vermiş seçmenlerimiz gibi halkımızda ranta ve rantçılığa ‘hayır’ diyecek. 31 Mart’ta sandığa giden herkes Bartın’ın ve Bartın halkının derdine derman olacak olan CHP’ye ‘evet’ diyecek. Bartın halkının yüzü CHP ile gülecek. Bartın’a bahar CHP ile gelecek.” Dedi.
 
Bartın halkı heyecanla sandığa gidecek
 
CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan Bartın’da seçimi kazanmaya çok yakın olduklarını söyledi. CHP’ye gönül vermiş seçmenler gibi Bartın halkının da 31 Mart’ta sadece kendini düşünenlere hesap soracağını kaydeden Arslan konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bartın halkı 31 Mart’ta eşi benzeri görülmemiş bir heyecanla sandığa gidecek. Kullanılan oy oranı tüm şehirlerin üzerinde olacak. Genç yaşlı herkes sandığa giderek vatandaşlık görevini yerine getirecek. Çünkü CHP seçmeni ve Bartın’da ki sağ duyulu herkes bu seçimde ranta ve rantçılığa hayır demek için sandığa gidecek. Sadece kendini düşünenlere, halkını seçimden seçime hatırlayanlara halkımız tokat gibi yanıt verecek. Seçimi kazanma umudu ile CHP’den oy devşirmeye çalışanlar sandığın dibine gömülecekler.
 
Halkımız hesap soracak
 
Bugün ülkeyi yönetenler halkımızı ekonomik krizle baş başa bıraktılar. Onlarda çıkıp ekonomik krizle boğuşan halkımızdan oy istiyorlar. Halkımız için 31 Mart seçimleri hesap seçimi olacak. Bartın halkı 31 Mart’ta kendini ekonomik krizle baş başa bırakanlardan ve onlara koltuk değneği olanlardan hesap soracak. Halkımız çok iyi biliyor ki 31 Mart’ta oylayacakları kişi ya da parti olmayacak. Halkımız 31 Mart’ta zihniyet oylaması yapacak. Halkımız bu zihniyetin artık değişmesi gerektiğine inanıyor ve değişecek. Bu seçimde insanlarımız yüzlerini güldürecek CHP’yi seçecek. 
 
Halkımız CHP’ye ‘evet’ diyecek
 
CHP’nin bu seçimi kazanacağını çok iyi bilenler var. Ve onlar seçimi, koltuklarını kaybetme korkusuyla karşı karşıyalar. Onun için CHP’yi yok saymaya çalışıyorlar. Seçimi kaybetme korkusuyla CHP’yi yok saymaya çalışanlar bilsinler ki CHP Bartın’ın mayasındadır. CHP’yi Bartın’da yok saymak CHP’ye gönül vermiş on binlerce vatandaşımızı yok saymaktır. Kim ne derse desin halkımız algı ile seçim kazanmaya çalışanlara itibar etmeyecek ve bu seçim diğerlerine benzemeyecek. CHP’ye gönül vermiş seçmenlerimiz gibi halkımızda ranta ve rantçılığa ‘hayır’ diyecek. 31 Mart’ta sandığa giden herkes Bartın’ın ve Bartın halkının derdine derman olacak olan CHP’ye ‘evet’ diyecek. Bartın halkının yüzü CHP ile gülecek. Bartın’a bahar CHP ile gelecek.
 
Emeklimize, öğrencimize nefes aldıracağız
 
Halkımızın güçlü destekleriyle göreve geldiğimizde bir kere zihniyet değişecek. Bartın Belediyesi kendini düşünen kadrolarla değil halkını düşünen kadrolarla yönetilecek. Önceliğimiz halkın cebine olumlu olarak dokunan işler yapmak olacak. Şimdiden yapacağımız çalışmaları alt yapılarıyla beraber hazırladık. İlk görev günümüzde suya yapacağımız yüzde 40 indirimle niyetimizi ortaya koyacağız. Sonrasında emekli olup kirada oturan ve geçinmekte zorlanan emeklilerimizi tek tek tespit edip onlara market alışveriş desteği sunacağız. Her ay 150 TL olmak üzere yılda 1800 TL’lik market desteği ile emeklilerimize nefes aldıracağız. Çocukları okula giden dar gelirli ailelerimizin her eğitim-öğretim yılı başında yaşadıkları kabusu ortadan kaldırmak için 500 TL’lik kırtasiye ve giyim yardımı yapacağız.  Bu şekilde tüm insanlarımızın dertlerine derman olacağız. Söz veriyoruz, Bartın’da insanlar CHP’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla, CHP’nin halkını düşünen anlayışıyla nefes alacak. 
 
Şeffaf ve katılımcı olacağız
 
Projelerimizde de şehrimizin doğasını koruyup insanlarımızın Bartın’da yaşamaktan keyif duyacakları alanlar yaratacağız. Bartın’da sosyal yaşamı, sanatı, sporu destekleyeceğiz. Tüm projelerimizde engelleri kaldıracak ve dezavantajlı vatandaşlarımıza sahip çıkacağız. Şeffaf olup belediyemizin gelir ve giderler kalemlerini de halkımızla paylaşacağız. Katılımcı anlayışla şehrimizi birlikte yönetip umut ve mutluluk dolu yarınlara hep birlikte ulaşacağız.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

2.54007
2.540612019-09-23 12:38:06