Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARSLAN'IN YERİNE O İSİM GÖREVE GELDİ

...

Okunma: 6773

23.01.2017 19:36

hakkı arslan, satılmış uludağ, gmis,
Facebook'ta Paylaş

 

Vefat eden Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreteri ve GMİS Amasra Şubesi Eski Başkanı Hakkı Arslan’ın yerine GMİS Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreterliği görevini yürüten Satılmış Uludağ getirildi.

 

 

Geçirdiği rahatsızlık sonucu Bartın’da hastaneye kaldırılan ve tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak 31 Aralık 2016 tarihinde hayatını kaybeden Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreteri ve GMİS Amasra Şubesi Eski Başkanı Hakkı Arslan’ın vefatı üzerine ilgili yasa ve tüzük gereğince yapılan atamayla GMİS Genel Merkez Yönetim Kurulu’nun üye sayısı tamamlandı.

 

GMİS Yönetim Kurulu, görev bölümünü yaparken GMİS Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreterliği görevini yürüten Satılmış Uludağ Genel Sekreterliğe, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreterliği’ne ise 2015 yılında yapılan genel kurulda en yüksek oyu alan yedek yönetim kurulu üyesi Kahraman Kabasakal getirildi.

 

Bu atama ve değişikliklerle GMİS Genel Merkez Yönetim Kurulu şöyle oluştu:

Genel Başkan Ahmet Demirci, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal.

 

Etiketler: hakkı arslan, satılmış uludağ, gmis,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04167
0.0422020-07-07 06:53:33