Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARSLAN: KENDİMİZ İÇİN DEĞİL KENTİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ...

ARSLAN: KENDİMİZ İÇİN DEĞİL KENTİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ.

Okunma: 405

13.03.2019 10:57

Facebook'ta Paylaş

31 Mart seçimlerinde Bartın halkının rantçılara ve kendine çalışanlara değil halk için çalışanlara oy vereceğini söylen CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan, “Kendimiz için değil kentimiz için çalışacağız. Bartın’ı sosyal belediyecilik anlayışıyla tanıştırırken halkımızın derdine de derman olacağız.” dedi.
 
 
Derde derman olmaya geliyoruz
 
 
CHP Bartın Belediye Başkanı Mehmet Arslan 31 Mart seçimlerinde Bartın halkının Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarına görev vererek en doğru karara imza atacağına inandığını ifade ederek şunları söyledi; “Halkımız 31 Mart’ta kendine değil kentine çalışanlara oy verecek. Sosyal belediyecilik anlayışını Bartın’a kazandıracak bir partinin Belediye Başkan Adayı olarak söz veriyoruz halkımızın derdine derman olmaya geliyoruz. İsraftan uzak, akılcı ve halkımızın mutlak yararına olacak projelerle şehrimizi güzelleştirirken halkımızın yaralarını sarmayı da görev edineceğiz. Bartın halkına layık olduğu birbirinden güzel hizmetleri sunacak olan bizleriz.
 
 
Kentimizi layık olduğu gibi yöneteceğiz
 
 
Türkiye’nin neresine giderseniz gidin fark yaratan ve marka değeri kazanan belediyelerin CHP’li belediyeler olduğunu görebilirsiniz. Bizde Bartın’da imkan ve olanakları en iyi şekilde değerlendirerek kentimizi layık olduğu gibi yöneteceğiz. Hiçbir zaman bahane üreten belediyecilikle halkımızın karşısında olmayacağız. Çözüm ve çare üreteceğiz. Hiç kimseyi ayrıştırmadan ve hiç kimseyi kutuplaştırmadan kentimizi ileriye taşımanın gayretinde olacağız. 
 
 
Herkesin söz sahibi olduğu anlayışa talibiz
 
 
Bartın’ın sorunlarını da ve bu sorunların çözüm yollarını da çok iyi biliyoruz. Güçlü, dinamik ve uzman ekibimizle şehrimizin sorunlarını çözmeye talibiz. Stres üreten bir şehir değil mutluluk üreten bir şehir için gecemizi gündüzümüze katacağız. Bartın’ı tüm paydaşların yönetime katılabildiği ve herkesin söz sahibi olabildiği bir anlayışa talibiz.
 
 
İnsanlarımızın mutluluğunu öncelikli görev edineceğiz
 
 
Bartın için yapacak çok işimiz var.  Şehrin yıllardır süre gelen ve ısrarla çözülemeyen sorunlarına akılcı çözümler getireceğiz. Modern ve insanları mutlu bir şehir sadece hayalden ibaret kalmayacak. Biz halkımıza belediyecilik hizmetlerini en modern haliyle sunarken şehrimizde yaşayan insanların mutluluğunu da kendimize öncelikli görev edineceğiz. 
 
 
Değerlerimizi koruyarak ekonomiye kazandıracağız
 
 
Şehrimizde sadece günlük belediye hizmetlerini sunmakla kalmayacağız. Kentimizi; doğasıyla, kültürüyle ve tarihiyle bir arada ele alarak geleceğe hazırlayacağız. Hayata geçireceğimiz tüm projelerimizde çocuklarımızın ve torunlarımızın umutla, mutlulukla yaşayacakları bir Bartın yaratacağız. Irmağımızı, yeşilimizi, denizimizi, tarihimizi, kültürümüzü ve saymakla bitiremeyeceğimiz tüm değerlerimizi koruyacak, bu değerlerimizi en doğru ve en güzel şekilde ekonomiye kazandırma noktasında da gecemizi gündüzümüze katacağız.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12714
0.127732020-02-24 14:26:24