Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ARSLAN:

CHP Bartın İl Başkanı Mehmet Arslan parti binasında yaptığı basın açıklamasında, “Enis Berberoğlu'nu rehin alan anlayış, şimdi de Genel Başkanımızı tehdit etmektedir. Amaç CHP Genel Başkanını tehdit ederek topluma korku salmaktır. Erdoğan'ın tehditlerine boyun eğmeyeceğiz” dedi.

Okunma: 2858

16.08.2017 15:38

chp, il başkanı, mehmet arslan, bartın, erdoğan, kılıçdaroğlu, tehdit, basın açıklaması, enis berberoğlu
Facebook'ta Paylaş

 

CHP Bartın İl Başkanı Mehmet Arslan parti binasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Arslan basın açıklamasında, “Enis Berberoğlu'nu rehin alan anlayış, şimdi de Genel Başkanımızı tehdit etmektedir. Amaç CHP Genel Başkanını tehdit ederek topluma korku salmaktır. Erdoğan'ın tehditlerine boyun eğmeyeceğiz.” dedi.

CHP Bartın İl Başkanlığında İl Başkanı Mehmet Arslan tarafından yapılan basın açıklamasına İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan ve partililer de katıldı. Yurt genelinde eş zamanlı olarak gerçekleşen açıklamada Enis Berberoğlu’nun haksız tutuklandığına vurgu yapılırken CHP Genel Başkanını Kemal Kılıçdaroğlu’nun da tehdit edilerek topluma korku salınmaya çalışıldığı kaydedildi.

 

Kemal Kılıçdaroğlu'nu susturmayacaksınız

 

CHP Bartın İl Başkanı Mehmet Arslan yaptığı basın açıklamasında, “Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tehditlerine pabuç bırakmayacağız. Erdoğan rejimi, her türlü muhalefeti suç örgütü gibi tarif ederek siyaseti baskı altına alma çabasındadır. Geçmişte FETÖ ile iştirak halinde kumpas davalarını tezgahlayan Erdoğan iktidarının, FETÖ ile yolları bugün ayrılmış görünse de aynı yöntemleri uygulamaya devam ettikleri, yeni kumpas girişimleri içinde oldukları görülmektedir. Ortada bir casusluk suçu yoktur. Anayasa Mahkemesi de böyle söylemektedir. Buna rağmen Erdoğan'ın talimatıyla İstanbul milletvekilimiz Enis Berberoğlu haksız yere mahkum edilmiş ve tutuklanmıştır, önce mahkeme başkanı ve heyet değiştirilmiş, mahkumiyet kararı verilmiş, daha sonra da bu kararı inceleyecek üst mahkemenin başkanı değiştirilmiştir. Bütün bu uygulamalar kumpas davalarının tipik özelliğidir. Kurgulanan kumpas üzerinden Enis Berberoğlu'nu rehin alan anlayış, şimdi de Genel Başkanımızı tehdit etmektedir. Amaç CHP Genel Başkanını tehdit ederek topluma korku salmaktır. Erdoğan'ın tehditlerine boyun eğmeyeceğiz. Adalet, özgürlük ve demokrasi isteyen milyonların sesi ve umudu olan Kemal Kılıçdaroğlu'nu susturmayacaksınız. Türkiye'ye giydirmek istediğiniz deli gömleğini yırtıp atacağız. Baskıcı ve zorba rejiminizi tanımıyoruz, tanımayacağız. Mazlumların sesi olmaya devam edeceğiz.”dedi.
 

Etiketler: chp, il başkanı, mehmet arslan, bartın, erdoğan, kılıçdaroğlu, tehdit, basın açıklaması, enis berberoğlu
Okuyucu Yorumları

Vatandas

16.08.2017

Baskan boyun eymeyip dogru duzgun siyaset yapsin. Hainlik yapmasin gebel baskaniniza bunu ogretin. Artik chp nin torer orgutleriyle ozdestirildiginin farkina varin. Gaztecilerin karsisina gecip konusmak icin konusmayin

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.11267
0.113082020-05-28 18:39:11