Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
ASKERLERİMİZ İÇİN ATKI BERE ÖRDÜLER

...

Okunma: 3674

06.02.2018 17:00

bartın, afrin, zeytin dalı, atkı, bere, valilik, nusret dirim, bartın tv, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde kurulan Proje Uygulama Eğitim Merkezinde eğitim alan kadın kursiyerler ve Bartınlı Kadınlar askerlerimiz için atkı ve bere ördü.

 

Bartınlı kadınların el emeği göz nuru ile ördükleri atkı ve bereler Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde mücadele eden askerlerimize gönderilecek.

 

Bartın Valisi Nusret Dirim kadınlar tarafından örülen atkı ve bereleri teslim alırken, “Afrin Bölgesinde geleceğimiz için, istikbalimiz için vatanımızın bekası için cansiperane bir şekilde mücadele eden kahraman askerlerimizle Bartın halkının birlikte olduğunu,  yüreklerinin onlarla birlikte attığını,  onlara sevgi ve desteklerini ifade etmek üzere Bartınlı hanımefendilerin ve Vakfımızda eğitim gören hanımefendilerin hazırladıkları paketleri Afrindeki Mehmetçiğe iletilmek üzere teslim aldık.Bu duyarlılıkları için şükranlarımızı sunuyoruz.Türkiye’nin her yerinde halkımızın duyarlılık içinde olduğunu memnuniyetle görüyoruz. Bartın halkının bu desteği Mehmetçiğimize moral olacaktır.Biz de en kısa süre içerisinde  Mehmetçiğimize ulaştıracağız.” dedi.

 

Programda Garnizon Komutanı, Vakıf Müdürü ile Proje Uygulama Eğitim Merkezinde eğitim alan kadın kursiyerler ve  eğitmenler hazır bulundu. 

Etiketler: bartın, afrin, zeytin dalı, atkı, bere, valilik, nusret dirim, bartın tv, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.10163
1.101982020-05-27 07:52:12