Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AV. AYSU BANKOĞLU HEYECANI DORUĞA TAŞIYOR

24 Haziran genel seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) milletvekili aday adaylığını açıklamasıyla kentte heyecan yaratan Av. Aysu Bankoğlu temasları ile heyecanı doruğa taşımaya devam ediyor.

Okunma: 7095

14.05.2018 18:22

aysu bankoğlu, chp, bartın, milletvekili, aday, aday adayı, bartın chp, 24 haziran, seçim, erken seçim, bartın haberler
Facebook'ta Paylaş

24 Haziran seçimlerinde CHP Bartın Milletvekili Adayı olarak gösterilmesi beklenen ve seçilmesi durumunda Bartın’ı TBMM’de temsil edecek ilk kadın milletvekili olacak olan CHP Bartın milletvekili aday adayı Av. Aysu Bankoğlu ziyaret ve temaslarında sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin görüşlerine de başvuruyor.

 

Ülkemizin geleceği açısından 24 Haziran 2018 seçimlerinin çok büyük önem taşıdığına vurgu yapan Av. Aysu Bankoğlu, “Ülkemiz ve sizlerin vereceği kararla, umuda, barışa, anlayış ve nezakete kavuşacaktır. Her yurttaşın eşit kabul edileceği güzel günlere, şeffaf yönetim anlayışına olan özlemimizi giderebilmek için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Bartın milletvekilliği adaylığına talibim. Aynı güzel ülkülerde buluşan herkesin yolu açık olsun.” diyerek aday adaylığını duyurmuştu.

 

Av. Aysu Bankoğlu’nun aday adaylığı başta CHP kulisleri olmak üzere kentte de büyük heyecan yarattı. Gerçekleştirdiği ziyaretler ve temaslarla bu heyecanı doruğa taşıyan Av. Aysu Bankoğlu, CHP Milletvekili Adayı olarak 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çekmekle kalmayıp, partisini Milletvekili Adayı olarak başarıyla temsil etmişti.

 

İnsanların duygularına ve kalplerine dokunabilen yapısıyla başta gençler ve kadınlar olmak üzere taraflı-tarafsız, partili-partisiz tüm seçmen kitlelerinin gönlünde yer edinen Av. Aysu Bankoğlu’nun 24 Haziran seçimlerinde ilk sıradan milletvekili adayı gösterilmesi bekleniyor.

 

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ile Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan'a ziyaretlerde bulunan Av. Aysu Bankoğlu gerçekleştirdiği ziyaret ve temaslara ilişkin açıklamasında, “Bartın'ın geleceği hakkında fikir alışverişinde bulunduk, başarılar diledik.” açıklamasında bulundu.

 

Av. Aysu Bankoğlu Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın ve Bartın TV Haber Müdürü Bülent Bostancı’yı da ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişlerinde bulundu.

 

Av. Aysu Bankoğlu sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve medya ziyaretlerinin yanı sıra kentin tüm noktalarında farklı meslek ve yaş gruplarında ki vatandaşlarla bir araya gelerek temaslarına devam ediyor.

Etiketler: aysu bankoğlu, chp, bartın, milletvekili, aday, aday adayı, bartın chp, 24 haziran, seçim, erken seçim, bartın haberler
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10533
0.105672019-12-12 07:07:27