Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AYARIMIZ BOZULDU

GECE YANMAYAN SOKAK LAMBALARI GÜNDÜZ YANIYOR

Okunma: 3493

16.09.2017 18:53

Facebook'ta Paylaş

Bartın’da, gündüz saatlerinde sokak aydınlatma lambalarının yanması vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

 

Geceleri birçok mahallede bulunan sokak aydınlatma lambaları yanmayarak sokaklar adeta karanlığa gömülürken kent merkezinde bulunan bazı aydınlatma lambalarının ise gece gündüz yanması vatandaşların tepkisine neden olurken, vatandaşlar elektrik dağıtım şirketinin bu tür konularla ilgili çalışma başlatması gerektiğini belirtti.

 

Sokak aydınlatma lambalarının gündüz yanmasına tepki gösteren vatandaşlar, “Sokak lambaları gündüz saatlerinde açık unutuluyor sonra elektrikler kesildiği zaman ise, bizlere vatandaşların elektrik akımına aşırı yüklendikleri için elektriklerin kesildiğini belirterek bizleri mağdur ediyorlar.

 

Bizler gündüzleri çok şükür gözlerimizle her yeri görüyoruz, gündüzleri de sokak lambalarını boşa yakmayın. Buna yetkililerin ve elektrik dağıtım şirketinin el atması lazım. Elektrik dağıtım şirketi ödenmeyen faturalar karşılığında bizlerden 20-25 TL açma kapatma parası almasını biliyorsa o zaman işlerini de düzgün yapmaları gerekmektedir.

 

Kavşaklarda bulunan ve bazı mahallelerde yer alan aydınlatma direklerinin gece gündüz yanmasını şaşkınlıkla karşılıyoruz” şeklinde konuşarak duruma tepki gösterdiler.

 

(NOT: FOTOĞRAF SAAT 18:00'DE ÇEKİLMİŞTİR)

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.03235
0.032762020-05-30 19:16:41