Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AYDIN VE BAYRAKTAR'DAN VURAL'A ZİYARET

...

Okunma: 3685

05.04.2018 14:45

bartın, emniyet, ogün vural, müdür ogün vural, emniyet müdürü vural, ercan aydın, muhammet bayraktar, ziyaret, bartın tv, bartın haber, haber bartın, bartın televizyonu, tsyd, tsyd bartın
Facebook'ta Paylaş

Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı ve TSYD Bartın Temsilcisi Muhammet Bayraktar İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Bartın’da göreve başladığı günden bu yana tüm kesimlere sıcak yaklaşımlarıyla gönüllerde taht kuran İl Emniyet Müdürü Ogün Vural makamında Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı ve TSYD Bartın Temsilcisi Muhammet Bayraktar’ı ağırladı.

 

Aydın ve Bayraktar tarafından gerçekleştirilen iadeyi ziyarette Emniyet Müdürü Ogün Vural Bartın’da huzur ortamını korumak adına ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek bu konuda basın yayın organlarına da önemli görevler düştüğünü söyledi.

 

Bartın’da tüm Emniyet Teşkilatı personelinin 7/24 büyük fedakarlıklar göstererek görev yaptığını kaydeden Müdür Vural Bartın’ın huzurlu iller arasında yer aldığını ve kentin bu konumunu korumak için göreve devam ettiklerini vurguladı.,

 

Emniyet mensuplarımızın büyük payı var

 

Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın’da Müdür Vural’a ve tüm emniyet teşkilatına teşekkür ederek, “İlimiz doğal güzellikleri bakımından Türkiye’nin en güzel illeri arasında. Mavi ve yeşilin iç içe olduğu bir şehirde yaşıyoruz. Denizimiz, ırmağımız, ormanlarımız ve doğa güzelliği adına aranan her şey var. Tabi ki huzur ve güven anlamında da oldukça güzel bir şehirde yaşıyoruz. Bu huzur ortamının sağlanması ve korunmasında kuşkusuz Emniyet mensuplarımızın büyük payı var. Gece gündüz demeden, gerektiğinde izin dahi yapmadan çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza sizin nezdiniz de teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Verdiğiniz önemi gördük

 

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bartın Temsilcisi ve Bartın TV Spor Müdürü Muhammet Bayraktar ise Müdür Vural’ın spor müsabakalarına olan ilgilisi ve taraftarlarla da kurduğu iyi ilişkilerin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “İlimizde Bartınspor başta olmak üzere birçok branşta mücadele eden onlarca kulüp ve yüzlerce sporcumuz var. İl Emniyet Müdürü olarak şehirde göreve başladığınızdan bu yana spor müsabakalarına ve sporculara verdiğiniz önemi gördük. Bartınspor için gecesini gündüze katan isimlerden birisi oldunuz. Gerek yönetim gerekse taraftarlarla hep iyi ilişkiler kurdunuz.  Bartınspor yöneticilerini,  taraftarlarını ve basın mensubu arkadaşlarımızı cehennem olarak nitelendirilen Türk Metal Kırıkkale deplasmanında yalnız bırakmadınız. Bu iyi ilişkileriniz Bartınspor adına bir yıkım olarak görülen Keçiören Bağlum maçının ardından meyvelerini de verdi. Çıkabilecek kötü olaylar engellendi. Gerçekten sizlerin sağ duyusu ve ılımlı yaklaşımı taraftarlar tarafından da takdir ediliyor. Sizler gibi bir Emniyet Müdürüne ve işini en iyi şekilde yapmak adına çalışan Emniyet Teşkilatı personeline sahip olduğumuz için çok şanslı bir iliz.” diye konuştu.

Etiketler: bartın, emniyet, ogün vural, müdür ogün vural, emniyet müdürü vural, ercan aydın, muhammet bayraktar, ziyaret, bartın tv, bartın haber, haber bartın, bartın televizyonu, tsyd, tsyd bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.20569
0.20622020-05-28 03:17:31