Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AYDIN VE BULUT OMUZ OMUZA

Aydın'dan tam destek sözü... Bulut'tan birliktelik mesajı...

Okunma: 4775

20.05.2017 19:05

ercan aydın, mehmet bulut, bartınspor
Facebook'ta Paylaş

Bartınspor Kulübünde 5 yıllık başkanlık görevi yapan Bartın TV Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın’dan Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut’a ziyaret.

 

İki başkan omuz omuza

 

Bartınspor camiasının sevilen iki ismi Ercan Aydın ve Mehmet Bulut Nife Cafe’de bir araya geldiler.

 

Ercan Aydın tarafından gerçekleştirilen ziyarette iki isim Bartınspor’un başarısı adına fikir alışverişlerinde bulundular.

 

Aydın, Bartınspor’un başarısı için Başkan Bulut ve ekibine her zaman destek olacağını söyledi.

 

Bartın’ın lokomotif medya kuruluşları olan Bartın TV, Bartın 74 Haber Gazetesi, Radyo B ve www.bartintv.com.tr internet sitesinin de aralarında bulunduğu Aba Medya kuruluşlarının geçmişten günümüze Bartınspor’un hep yanında olduğunu ifade eden Aydın, yeni sezonda da gereken desteği vererek Bartınspor’un yanında olacaklarını söyledi.

 

Bartınspor Olağan Genel Kurulunda yeninden başkanlığa seçilen Mehmet Bulut, kongrenin ardından ilk ziyaretlerinden birini Ercan Aydın’a gerçekleştirmişti.

 

İki ismin omuz omuza olması Bartınspor camiasında sevinçle karşılanırken uzun yıllardır 3. Lige çıkma mücadelesi veren kulübün başkanlığını yapan Mehmet Bulut, “Başarı için birlikte olmamız gerekiyor. Şehrin tamamının tüm odakları ile birlik olması gerekiyor. İnşallah bu birlikteliği sağlayacağız ve Bartınspor’u başarıya taşıyacağız. Ercan Başkana ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaret ve bizlerin yan yana olması çok önemli bir mesaj. İnşallah kamuoyu bu mesajı en net şekilde algılar. Dargınlıklar, küskünlükler Bartınspor için unutulmalı. Hepimiz, hep birlikte taşın altına elimizi koyarsak başarı gelecektir.” dedi.

Etiketler: ercan aydın, mehmet bulut, bartınspor
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04938
0.049872019-08-24 07:43:45