Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AYDIN’DAN ADİLKENT KONUTLARI UYARISI

ABA İnşaat Sahibi Ercan Aydın ABA Adilkent Konutları hakkında açıklamalarda bulunarak alacağa karşılık “emanet tapusu” elinde bulunan şahıslardan birinin tüm anlaşma tekliflerine karşılık art niyetli davrandığını ve daireleri kendi dairesi gibi satmaya çalıştığını söyledi. Aydın, ABA Adilkent Konutları’ndan bilgileri dışında daire alanların büyük mağduriyetler yaşayacağı uyarısında bulundu.

Okunma: 9105

04.05.2017 19:39

ercan aydın, aba adil kent,
Facebook'ta Paylaş

 

ABA İnşaat Sahibi Ercan Aydın ABA Adilkent Konutları hakkında açıklamalarda bulundu. Alacağa karşılık emanet tapusu elinde bulunan şahıslardan birinin tüm anlaşma tekliflerine karşılık art niyetli davrandığını ve ABA Adilkent Konutlarındaki daireleri kendi dairesi gibi satmaya çalıştığını söyledi. Aydın, ABA Adilkent Konutları’ndan bilgileri dışında daire alanların büyük mağduriyetler yaşayacağını söyleyerek vatandaşlara uyarıda bulundu.

 

Aydın tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “2012 yılı Ocak ayında yapımına başladığımız ancak 2012 Mayıs ayında yaşadığımız talihsiz ekonomik sıkıntılardan dolayı yarım kalan ABA Adilkent konutlarımızı müşterilerimizin katkıları ile bu hale kadar getirdik. Ancak bu sitede sadece borcumuzdan dolayı, bu inşaatın tamamlaması halinde alacağını alması için ‘Emanet Tapusu’ bulunanlardan biri dairelerin sahibi sanki kendisiymiş gibi bizden alacağına karşılık satmaya çalışıyor. Söz konusu şahıs tüm anlaşma yollarını sunduğumuz halde, 400 bin TL olan borca karşılık 600 bin TL teklif ettiğimiz halde tamamen art niyetli davranarak tüm anlaşma yollarını kapatmaya çalışmaktadır. Şahsın elinde bu sitede mevcutta sadece 5 adet emanet daire tapusu olduğu halde sanki 60 dairelik tüm inşaatın sahibi kendisiymiş gibi gösterip emanet daireleri 3.kişilere satmaya çalışmaktadır. Bu şahsın her gün daire sahibi olmak isteyen vatandaşları inşaat alanına getirmekte olduğunu örgendik. Bu nedenle bizde daha çok mağduriyet yaşanmaması için bu duyuruyu yapmak gereği duyduk.


Halen taahhüdümüz altında olan ABA Adilkent Konutları’nı bitirip teslim etmediğimiz sürece kimse buraya ne elektrik, ne su bağlantısı yapamaz. Ayrıca iskanda alınamaz. Lütfen mağduriyetlerin yaşanmaması için bugünden sonra bizim ile muhatap olmayan ve bizden habersiz daire alanların hiçbir şekilde sorumluluğunu kabul etmiyor ve bizden izinsiz inşaata girenler hakkında da suç duyurusunda bulunacağımızı bildiririz. Şunu kesinlikle net söylemek istiyoruz ki yeterince müşterilerimiz mağdur oldu ve bu mağduriyetlerini de gidermek için 5 yıldır elimizden geleni yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz.”

 

Etiketler: ercan aydın, aba adil kent,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.11607
0.116562019-09-23 09:49:56