Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AYNI MASADA BARTIN KONUŞULDU...

AYNI MASADA BARTIN KONUŞULDU.

Okunma: 1003

07.12.2018 10:47

Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı Halil Balık beraberinde Meclis Başkanı Adem Akpürçek ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte TBMM’de Bartın Milletvekillerini ziyaret ettiler.

 

BTSO Başkanı Halil Balık ve Meclis Başkanı Adem Akpürçek’e TBMM ziyaretlerinde Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Halil Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Üyesi S. Cem Yıldız eşlik ettiler.

 

Bartın TSO heyeti AK Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz Tunç’u ve CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu’nu TBMM’de ki makamlarında ziyaret ettiler.

 

Ziyaretlerde, Bartın Organize Sanayi Bölgesinin bedelsiz yer tahsisi, atık su arıtma tesisi ve enerji nakil hattı konuları görüşüldü.

 

Bartın TSO Başkanı Halil Balık ziyaretlere ilişkin açıklamasında, “Bartın’da yatırımcılarımızın önünü açmak için gayretli çalışmalarımız devam ediyor. Hükümetimizin kaynakları ve yatırımcılara sunulan teşviklerinin ilimizde en etkin şekilde kullanılabilmesi adına Bartın TSO olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek üzere Meclis Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve tüm paydaşlarımızla istişarelerde bulunuyoruz. Bugün de AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu’nu TBMM’de ziyaret ettik. Yatırımcılarımızın sorunları, ihtiyaç ve taleplerini içeren raporlarımızı milletvekillerimize ilettik.  Gündemimizin ana maddeleri arasında Bartın OSB’den yatırımcılara bedelsiz yer tahsili, atık su arıtma tesisi ve enerji nakil hattı konuları yer alıyordu. Bu konulardaki görüşlerimizi milletvekillerimize ilettik. Her iki milletvekilimize de Bartın’ın sorunlarına yönelik çözümcü anlayışları ve girişimleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.05407
0.054472020-02-29 12:56:29