Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
AYSEL YAKUPOĞLU GELİYOR...

AYSEL YAKUPOĞLU GELİYOR...

Okunma: 2088

06.12.2018 11:03

Facebook'ta Paylaş

Sesi ve şarkılarıyla Türkiye’nin gönlünde taht kuran Aysel Yakupoğlu Bartın’da muhteşem bir konsere imza atacak. Organizasyon, Bartın Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu Bartın Genç Gönüllüler Topluluğunca gerçekleştirilecek. Aysel Yakupoğlu’nun sahne alacağı gecenin geliri ise geçtiğimiz yıllarda ki organizasyonlarda olduğu gibi yine ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

 

Bartın Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan Bartın Genç Gönüllüler Topluluğu geliri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere muhteşem bir organizasyon hazırlığı içerisinde.  Eğlence gecesine konuk olacak yıldız isim ‘Gün Gelir’ şarkısı ile Türkiye’nin gönlünde taht kuran, sesiyle 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Aysel Yakupoğlu olacak. Ayrıca gecede sürpriz isimlerde sahne alacak.

 

Genç Gönüllüler Topluluğu geçtiğimiz yıllarda geliri yine ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere bir dizi etkinlik düzenlemişti. Bu etkinliklere gençlerin yanı sıra Bartın halkı da katılım sağlayarak destek olurken düzenlenen eğlence geceleri unutulmaz anlara sahne olmuştu.

 

15 Aralık Pazar akşamı Aysel Yakupoğlu’nun sahne alacağı etkinlik Bulut Düğün Sarayı’nda gerçekleşecek ve saat 19:00’da başlayacak. Eğlence gecesi için davetiyeler Ritim 74 ve Nife Cafe’den temin edilebilecek. Ayrıca 0544 508 26 64 nolu iletişim hattından davetiye ve organizasyon hakkında bilgi temin edilebilecek.

 

İhtiyaç sahibi ailelere köprü oluyoruz

 

Bartın Genç Gönüllüler Topluluğu Başkanı Sefa Başaran Aysel Yakupoğlu’nun sahne alacağı gece hakkında yaptığı açıklamada, “Biz Genç Gönüllüler Topluluğu olarak tamamıyla gönüllülük esasına dayalı üniversite öğrencilerinden oluşan bir topluluğuz. İnsanların yüzünde bir tebessüm yaratmak adına, yardımda bulunmayı seven vatandaşlarımızla ihtiyaç sahibi ailelerimiz arasında bir köprü olmayı amaç edindik. Pazar günü gerçekleşecek eğlence gecesi 6’ncı büyük organizasyonumuz olacak. Bunun yanı sıra daha önceki tarihlerde sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında tiyatro, çevre temizliği, çocuk şenliği, ücretsiz gezi programları, ziyaretler, tanışma piknikleri gibi birçok etkinliğimiz oldu. Yine bugüne kadar öncelikle Bartın ve çevresi olmak üzere Türkiye genelinde 31 ile yardım ulaştırdık. Bu konudaki hedefimiz 81 il.” dedi.

 

Topluluğumuz 150 kişiden oluşuyor

 

Başaran açıklamasının devamında Bartın Genç Gönüllüler Topluluğunun 150 üniversite öğrencisinden oluştuğunu da kaydederek, “Yaklaşık 150 kişiden oluşan topluluğumuzda her bir arkadaşımız tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak görev alıyor. Her biri altın kalpli üyelerimiz tüm etkinliklerimizde büyük sorumluluklar alarak çok önemli görevleri yerine getiriyor. Bartın dışında şu anda 8 ilde temsilci gruplarımız var. Bu sayının da artması adına çalışmalarımız devam ediyor.” dedi.

 

Tüm Bartın halkını davet ediyoruz

 

Aysel Yakupoğlu’nun sahne alacağı konser gecesine tüm Bartın halkını davet ettiklerini söyleyen Başaran, “Bartın Genç Gönüllüler Topluluğu olarak 15 Aralık Cumartesi akşamı gerçekleşecek gece öncesinde Bartın halkından, Bartın Üniversitesi öğrencilerinden katılımlarıyla destek görmeyi arzuluyoruz. Bizi yalnız bırakmak istemeyen, destek olmak isteyen ve muhteşem bir eğlence gecesi yaşamak isteyen herkesi bu konser gecesine bekliyoruz. Davetiyeler konser gününe kadar Ritim 74 ve Nife Cafe’den temin edilebilecek. Bu konser gecesini kaçırmak istemeyenler 0544 508 26 64 nolu iletişim hattımızdan da davetiye ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirler.” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.29041
0.290942020-05-30 04:36:24