Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAKANLIK BÜROKRATLARI GELİYOR...

...

Okunma: 7243

13.07.2017 17:44

çalışma, sosyal güvenlik, bakanlık, müsteşar, kürşat arat, sgk, işkur, bartın
Facebook'ta Paylaş

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI BÜROKRATLARI BARTIN’A GELİYOR

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları, “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik, İş Sağlığı ve Güvenliği Hedef Sıfır” programı kapsamında bugün ilimizde olacaklar.

 

Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirmede Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratlarının bugün ilimizde olacağı kaydedildi.

 

Müsteşar Yardımcısı Kürşat Arat başkanlığında ilimize gelecek olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik, İş Sağlığı ve Güvenliği Hedef Sıfır” programı kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunacaklar ve toplantılara katılacaklar.

 

Müsteşar Yardımcısı Kürşat Arat başkanlığında ilimize gelecek olan bürokratlar ilk olarak SGK – İŞKUR İl yöneticileri ile İstişare Toplantısı gerçekleştirecekler.

 

Toplantının ardından Müsteşar Yardımcısı Kürşat Arat ve beraberindeki bürokratlar düzenlenecek olan basın toplantısında “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik, İş Sağlığı ve Güvenliği Hedef Sıfır” programı hakkında bilgiler vererek basın mensuplarının da sorularını yanıtlayacaklar.

 

Öğle saatinde inşaat sektöründe çalışan işçilerle şantiye ortamında yemek yiyecek olan Müsteşar Yardımcısı Arat ve bürokratlar daha sonra  İş Sağlığı ve Güvenliği Sektörel Toplantısına katılacaklar.

                           

Programın son kısmında ise heyet inşaat ve şantiye ziyaretlerinde bulunacak.

 

Etiketler: çalışma, sosyal güvenlik, bakanlık, müsteşar, kürşat arat, sgk, işkur, bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00275
0.003172020-09-28 11:07:44