Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BALIK'TAN İLK NET MESAJ...

...

Okunma: 6602

07.04.2018 20:52

tso, seçim, bartın, bartın tso, organ seçimi, başkan seçimi, bartın haber, ticaret ve sanayi odası, bartın haberleri, tso haberleri, tso seçim haberi, bartın tv, bartın televizyonu, halil balık, bartın halil balık
Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinin ardından 11 meslek grubunun 10'unda başarı elde eden ve yeniden Başkan seçilmesine kesin gözüyle bakılan Halil Balık seçimlerin hemen ardından ilk açıklamasında net mesajlar verdi.

 

Balık destek veren herkese teşekkür ederek başladığı konuşmada, "Beni destekleyen eski başkanlarımıza, bize güvenen seçmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca burada benimle beraber, bana inanarak ve güvenerek benim yanımda olan ve 10 grubun 10’unda da çıkan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 1 grupta da bir arkadaşımız var. Oda bizim arkadaşımız.

 

Üyelerimiz teveccüh ettiler ve böyle bir meclise bizi layık gördüler. Bu meclisi biz seçtik sayılırız. Bizler bu arkadaşlarımızı tespit ettik ve üyelerimizde teveccüh gösterip seçti. İşimiz zor, kolay değil. Bize bir görev verildi. Biz bu işin bilincindeyiz. Tecrübelerimiz var. 4 yıllık zamanda Bartın’a en iyisini yapmaya çalışacağız.

 

Tüm gruplarda çok değişik bir sistem uygulayacağız. Sadece meclisteki ve meslek komitelerinde ki arkadaşlarımız gelmeyecek toplantılarımıza. O gruplardaki tüm arkadaşlarımızla yapacağız.

 

En ücra köşedeki üyelerimizin derdini, sıkıntılarını, isteklerini dinleyeceğiz. Bambaşka bir Ticaret Odası olacağız. Bunu da sizlerin sayesinde başaracağımıza inanıyorum. Bizlere güvenen ve bizleri destekleyen tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Etiketler: tso, seçim, bartın, bartın tso, organ seçimi, başkan seçimi, bartın haber, ticaret ve sanayi odası, bartın haberleri, tso haberleri, tso seçim haberi, bartın tv, bartın televizyonu, halil balık, bartın halil balık
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09076
0.091182020-05-28 03:21:01