Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BAR-ÖZ-DER’DEN İSTANBUL'DA BÜYÜK BULUŞMA...

BAR-ÖZ-DER’DEN İSTANBUL'DA BÜYÜK BULUŞMA.

Okunma: 1566

13.02.2019 11:03

Facebook'ta Paylaş

Bartın Özbaşı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince (BAR-ÖZ-DER) Büyükçekmece Belediyesi Celaliye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen Birlik ve Beraberlik Kahvaltı Programı yaklaşık 800 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Bartın Özbaşı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BAR-ÖZ-DER) İstanbul’da ki Bartınlıları bir araya getirmeye devam ediyor. Sosyal projelerle birlikte birçok etkinliğe imza atan BAR-ÖZ-DER bu defa düzenlediği kahvaltı programıyla yaklaşık 800 kişiyi bir araya getirdi.

 

Büyükçekmece Belediyesi Celaliye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen Birlik ve Beraberlik Kahvaltı Programına Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcıları Ömer Kazancı ve Seyit Oral, BAR-ÖZ-DER Başkanı Muharrem Aydoğan, BARFED Başkanı Zeynel Özsoy, BARDERBİR Başkanı Ahmet YaşarÇelik , BARKUMDER Başkanı Av. Sezgin Özdemir, İSBARDER Başkanı Ramazan Akın, B.Çekmece Bartınlılar Dernek Başkanı Ahmet Üstünyer, BAMESDER Başkanı Faik Özen, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda Bartınlı katıldı.

 

Düzenlenen programda yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik vurgusu ön plana çıkarken tiyatro gösterisi ve çeşitli etkinliklere de imza atıldı. İlerleyen dönemlerde de renkli anlara sahne olan program Bartınlıların kaynaşmasına vesile olacak programlar düzenlenmeye devam edileceği belirtildi.

 

 
  •  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04078
0.041172020-05-28 09:47:15