Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARFED BAŞKANI ZEYNEL ÖZSOY OLDU

...

Okunma: 2873

12.06.2017 18:33

barfed, bartın dernekler federasyonu, zeynel özsoy, barfed başkanı zeynel özsoy, yılmaz tunç, hasan nalbant
Facebook'ta Paylaş

BARFED’İN YENİ BAŞKANI KUMLUCALI İŞ ADAMI ZEYNEL ÖZSOY

 

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Olağan Genel Kurulu İstanbul Ümraniye Cemil Meriç Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Genel Kurulda Kumlucalı iş adamı Zeynel Özsoy BARFED Başkanlığına seçilen isim oldu.

 

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Olağan Genel Kurul toplantısı İstanbul-Ümraniye Cemil Meriç Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Olağan Genel Kurul toplantısına İstanbul’da yaşayan iş adamları ve Bartınlıların yanı sıra Bartın’dan da önemli isimler katıldı.

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, BARFED Kurucu Başkanı Hasan Nalbant, Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz, BARFED'e bağlı derneklerin başkanları ile çok sayıda iş adamı ve davetli katıldı.

 

Geniş katılımın sağlandığı Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED) Olağan Genel Kurul toplantısında Başkanlığa seçilen isim Kumlucalı iş adamı Zeynel Özsoy oldu.

 

Özsoy: “Diğer ilerdeki dernekleri de federasyona dahil etmek istiyoruz”

 

Özsoy, Olağan Genel Kurul toplantısının ardından yaptığı konuşmada, "Federasyonumuzun içinde çok kıymetli arkadaşlarımız var. Çok büyük bir yük verdiniz. Bartın en çok göç veren illerimizden. Bu noktada sivil toplumda biraz zayıf kaldık. Bunu aşmak için elimizden geleni yapacağız. Bunun içinde yönetimden sözü aldık. İstanbul dışındaki Ankara ve diğer ilerdeki dernekleri de federasyona dahil etmek istiyoruz. Elimizden geldiğince BARFED'in farkındalığını oluşturmaya çalışacağız. İnşallah mahcup olmayız. Teveccühleriniz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum." Dedi.

 

Tunç: “Elimizi taşın altına koymak görevimiz”

 

Olağan Genel Kurul toplantısına katılan Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise birlik ve beraberlik içinde güzel bir kongrenin gerçekleştiğini ifade ettiği konuşmasında, “Sn. Zeynel Özsoy ağabeyimizi tebrik ediyoruz. Biz de Bartın'dan ve Ankara'dan her türlü desteği vereceğiz. Hayırlı olmasını diliyorum. Başarılar diliyorum. Bugüne kadar emeği geçen onursal başkanlarımıza ve Bartınlılara teşekkür ediyorum. Hepimizin hedefi doğduğumuz, yetiştiğimiz Bartın'a hizmet etmek. Bartın'a yapılacak ne kadar güzellik varsa elimizi taşın altına koymak görevimiz. BARFED olarak katkınız önemli. Birlik ve beraberlik içinde aşamayacağız iş yok." dedi.

 

Uzun: “Daha fazla gayret edeceğiz”

 

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ise Bartın derneklerini bir arada tutan BARFED ile birlikte olmaktan gurur duyduklarını ifade ederek, “Federasyonun ilk kurulduğu günden beri takipçisi olduk. Bundan sonrada üzerimize düşeni yapacağız. Bu noktada daha fazla gayret edeceğiz. Tüm Uluslular olarak gayretle çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde daha çok hizmet edileceğine inanıyorum. Kongrenin de hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

 

Avcı: “İstanbul'da Bartınlılar farkındalığını oluşturalım”

 

Olağan Genel Kurul toplantısının Divan Başkanlığını yapan BARFED Başkanvekili Sabri Avcı da  federasyonun kuruluş gayesinin Bartın ve Bartınlılar olduğunu belirterek, “Gerek hükümet gerekse devlet nezdinde yapılan görüşmelerle Bartın'ı hep akıllarda tutacağız. Yeni yönetim olarak bundan sonra İstanbul'da her ay bir ilçede olmak üzere bir Bartınlılar günü düzenleyelim. İstanbul'da Bartınlılar farkındalığını oluşturalım. Bunu da sivil toplum inisiyatifi ve nitelikli Bartınlıların gücüyle yapalım.” dedi.

 

BARFED eski başkanı Ahmet Yılmaz da bugüne kadar yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederek derneğin yeni başkanı Zeynel Özsoy’a görevinde başarı dileklerini iletti.

Etiketler: barfed, bartın dernekler federasyonu, zeynel özsoy, barfed başkanı zeynel özsoy, yılmaz tunç, hasan nalbant
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.17012
0.170532019-09-23 12:56:45