Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARIŞ AKARSU'NUN HAYATI FİLM OLACAK

Bugün doğum günüydü...

Okunma: 85

16.07.2021 14:45

Facebook'ta Paylaş

Doğum gününü kutladığı 29 Haziran 2007 gecesi geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve 4 Temmuz 2007 günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Barış Akarsu Amasra’daki kabri başında anıldı.

Sesi ve kişiliği ile kısa sürede müzikseverlerin gönlünde taht kuran Barış Akarsu’nun kız kardeşi Nesrin Akarsu başta olmak üzere Akarsu’nun hayranları da mezarı ziyaret ederek çiçekler bıraktı.

Nesrin Akarsu yaptığı açıklamada, “Yine sevenleriyle birlikteyiz. Yine güzel bir şekilde anmaya devam edeceğiz Allah izin verdikçe. Arayanlarımız çok, yazanlarımız çok. Onlar zaten hiç yalnız bırakmıyorlar. Yaz kış bizimle hespi. 24 Haziran – 4 Temmuz anma günlerinde de beraberiz. Gelemeyenler telefonlarıyla mesajlarıyla yardımlarıyla bizimle birlikte.” Dedi.

Barış Akarsu’nun hayatının anlatılacağı bir filminde çekimlerine başlanacağını söyleyen Akarsu, “Filmini düşündük. Artık 14 yıl sonra filmine de karar verdik ailecek. Olmasını istedik. Böyle olmasını, 14 yıl sonra yaşaması daha çok küçük nesillere, şimdiki nesillere ulaşmak için filminin olmasını çok istedik. Başlayacaklar hayırlısıyla.” Diye konuştu.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00456
0.005082021-09-25 16:19:37