Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'A GURBETÇİ AKINI

...

Okunma: 4050

18.08.2018 20:03

bartın, gurbetçi, akın, gurbetçi akını, bartın bayram, kurban bayramı, bartında kurban bayramı, kurban tatili
Facebook'ta Paylaş

Kurban Bayramı tatili süresince tatillerini Bartın’da geçirmek isteyen gurbetçilerimiz geçtiğimiz Cuma günü akşamından itibaren Bartın’a gelmeye başladılar.

 

Şehirde Cuma günü başlayan yoğunluğun arife günü olan Pazartesi günü üst seviyeye çıkması bekleniyor.

 

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Tekirdağ, Çorlu, Antalya gibi büyükşehirler başta olmak üzere Kastamonu, Karabük, Zonguldak, Bolu, Düzce gibi komşu illerde yaşayan gurbetçilerimizle birlikte yurdun dört bir yanından Bartın’a akın eden gurbetçilerimiz şehirlerarası otobüs terminalinde de olağanüstü bir yoğunluk yaşanmasına neden oldular.

 

Otobüs firmalarından günler önce rezervasyonlarını yapıp biletlerini alan gurbetçilerimiz memleketleri Bartın’a gelmenin sevincini yaşarken otobüs firmalarında yer bulamayan gurbetçilerimiz ise firmaların açtığı ek seferlerden yer bulmaya çalıştılar.

 

Özellikle İstanbul ve Ankara’dan Bartın’a giriş yapan otobüslerin tamamen dolu olduğu görülürken Bartın’dan çıkış yapan otobüslerin ise neredeyse boş olduğu görüldü.

 

Etiketler: bartın, gurbetçi, akın, gurbetçi akını, bartın bayram, kurban bayramı, bartında kurban bayramı, kurban tatili
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.17434
0.174752020-05-28 21:29:44