Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BARTIN'A İKİ ÖDÜL BİRDEN...

BARTIN'A İKİ ÖDÜL BİRDEN...

Okunma: 493

27.03.2019 09:39

Facebook'ta Paylaş

İçişleri Bakanlığının başlatmış olduğu Projem Türkiye; Mülki ve Yerel Yönetimlerde Yeni Fikirler ve Örnek Uygulamalar Yarışmasında Bartın iki ödüle layık görüldü.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımlarıyla düzenlenen “Projem Türkiye; Mülki ve Yerel Yönetimlerde Yeni Fikirler ve Örnek Uygulamalar Yarışması” ödül törenine Bartın Valisi Sinan Güner, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı Yrb. Gökmen Gücüyer, İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış katıldı.
 

 

İçişleri Bakanlığı tarafından, ''Projem Türkiye'' yarışmasında Bartın ili Güvenlik ve Asayiş kategorisinde “BACANAK (Bartın Can Kurtaran Altyapısının Kurulması) Projesi” ile başarı ödülü alırken, Kamu Hizmetlerinin Geliştirilmesi kategorisinde “Gecemizi ve Geleceğimizi Aydınlatma için Güneş Projesi” ile Mansiyon Ödülü aldı.

 

Vali Sinan Güner, Bartın Valiliği çatısı altında ve Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığı koordinesinde plajlardaki boğulma vakalarını önlemek adına yürütülen can kurtarma projesi olan BACANAK Projesi ile İl Özeli İdaresi tarafından Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına sunulan Bölgemizde yenilenebilir enerji kaynakları kullanımını yaygınlaştırarak çevre altyapılarını iyileştirmesi hedeflenen Güneş Enerjisinden Fotovoltail Elektrik Üretim Tesisi Projesi olan “Gecemizi ve Geleceğimizi Aydınlatma için Güneş Projelerinin” ödüle layık görüldüğünü belirterek bu projelerin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.03813
0.038442020-02-29 13:53:09